اخبار عمومی

مدیر عامل صرافی بایننس اتهام دستکاری بازار را رد کرد

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس ضمن رد اتهامات کمیسیون معاملات آتی کالا، خاطرنشان کرد این صرافی برای کسب سود معامله نکرده و تحت هیچ شرایطی بازار را دستکاری نمی‌کند.

به گزارش کوین تلگراف، ژائو خاطرنشان کرد صرافی بایننس ممکن است در موقعیت‌های مختلفی از جمله تبدیل درآمدهای ارز دیجیتالی خود به دلار یا سایر ارزهای دیجیتال برای پوشش هزینه‌ها، معاملاتی انجام دهد. با این حال، وی مدعی شد هیچ کدام از این معاملات برای کسب سود صورت نمی‌گیرد.

CZ در اولین واکنش خود به طرح شکایت CFTC، در توییتر عدد «۴» را منتشر کرد که کد رمز او برای «گزارش‌ها» یا «اتهامات و حملاتی» است که او مخالف آنها است.

توییت چانگ پنگ ژائو

مدیرعامل بایننس در این باره گفت:

من شخصا دو حساب در بایننس دارم: یکی برای بایننس کارت و دیگری برای دارایی‌های دیجیتالم. من از صرافی خودمان استفاده می‌کنم و دارایی‌هایم را در بایننس ذخیره می‌کنم. همچنین برای پرداخت هزینه‌های شخصی نیاز به تبدیل دارایی‌های دیجیتال دارم.

ژائو همچنین ادعاهای مبنی بر اینکه کارمندان بایننس معاملات نهانی انجام می‌دهند را رد کرد و خاطرنشان کرد این صرافی برای کارمندان خود قانون عدم انجام معامله در بازه ۹۰ روزه را دارد. وی افزود:

این قانون برای جلوگیری از شرکت فعال کارمندان در معاملات است. ما همچنین کارمندان خود را از انجام معاملات آتی منع می‌کنیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد کارمندان بایننس از خرید و فروش رمزارزهایی که اطلاعات خاصی در رابطه آنها به دست آورده‌اند منع شده‌اند:

من خودم این سیاست‌ها را به شدت رعایت می‌کنم. علاوه بر این، هرگز در لانچ پد، بخش Earn، مارجین و یا فیوچرز بایننس شرکت نکردم. من می‌دانم که بهترین راه استفاده از وقتم، ساخت پلتفرمی قوی است که به کاربران خدمات ارائه می‌دهد.

ژائو ضمن رد اتهامات مربوط به سهل‌انگاری در انطباق با قوانین خاطرنشان کرد صرافی بایننس بهترین فناوری‌ها را برای اطمینان از انطباق با قوانین توسعه داده و در حال حاضر بیش از ۷۵۰ نفر برای اطمینان از مبارزه با پولشویی و احراز هویت مشتریان کار می‌کنند.

وی در آخر مدعی شد صرافی بایننس، ۱۶ مجوز برای ارائه خدمات معاملات دارایی‌های دیجتیال دارد که بیشترین تعداد مجوز بین تمامی پلتفرم‌های معاملاتی است.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا