🚨بروز رسانی موقت صرافی بایننس در تاریخ ۶ اردیبهشت

بایننس یک به روزرسانی زمانبندی شده ای در ساعت ۲:۰۰ بامداد ۲۵ آوریل (۶ اردیبهشت و ۶:۳۰ صبح به وقت ایران) اجرا خواهد کرد. این به روزرسانی تقریبا ۴ ساعت طول خواهد کشید.

طی زمان به روزرسانی، بایننس واریزها، برداشت ها، معاملات نقدی و مارجین، معاملات P2P، ذخیره سازی و بازپرداخت ها و هم چنین انتقال دارایی ها از حساب های فرعی، حساب های مارجین، حساب های آتی و کیف پول های ارز سنتی را به حالت تعلیق در خواهد آورد.

لطفاً به خاطر داشته باشید که معاملات آپشن ها و قراردادهای آتی بایننس در زمان این به روزرسانی بدون تغییر باقی خواهد ماند.

کاربران ۳۰ ثانیه پس از اتمام به روزرسانی فرصت خواهند داشت تا سفارش ها، پردازش واریزها، برداشت ها و استفاده از تمام حساب های مرتبط با این عملکردها را لغو کنند.

بهبودهای مهم در این به روزرسانی عبارتند از:

  • اندپوینت API جدید به کاربران امکان می‌دهد تا تمام سفارش های باز را با نماد خاص حذف کنند.
  • سفارش ها را از طریق API طی وضعیت BREAK یا HALT می‌توان لغو کرد.

نکته:

توصیه می‌شود که کاربران دارای وضعیت های معاملاتی مارجین و قراردادهای آتی، موجودی وثیقه های خود را قبل از شروع این به روزرسانی مجددا ارزیابی کنند تا ضررهای ناشی از نوسانات قیمت که ممکن است طی این به روزرسانی رخ دهد کاهش یابد.

زمان ۴ ساعته این به روزرسانی بر اساس تخمین صرافی بایننس است و ممکن است متفاوت باشد. مثل همیشه، ارتباط دائمی خود را در حین این به روزرسانی و از طریق کانال های شبکه های اجتماعی مختلف با کاربران حفظ خواهیم کرد


54321
امتیاز 2 از 1 رای

منبع binance
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر