اخبار کوتاه

با گیفت کارت صرافی بایننس به دوستان خود رمز ارز هدیه دهید

کاربران صرافی بایننس از این پس می‌توانند کارت‌های هدیه (Gift Card) مد نظر خود را طراحی کرده و به دوستان خود رمز ارز هدیه دهند. این قابلیت جدید در جدیدترین نسخه‌های اپلیکیشن این صرافی عرضه شده است. جزییات طراحی و ارسال کارت‌های هدیه صرافی بایننس در ادامه توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

با استفاده از کارت‌های هدیه صرافی بایننس (Binance Gift Card) به دوستان خود رمز ارز هدیه دهید.

  • جزییات: کارت‌‌های هدیه بایننس در جدیدترین نسخه‌های موبایل این صرافی هم‌اکنون در دسترس کاربران است. کاربران می‌توانند با مراجعه به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه Gift Card با استفاده از ایمیل یا پیام کوتاه به دوستان خود رمز ارز هدیه دهند. برای ایجاد و ارسال کارت‌های هدیه مراحل زیر را طی کنید:
  • کاربران می‌توانند با طراحی کارت به دلخواه خود، انتخاب رمز ارزها و میزان موجودی مدنظرشان کارت‌های هدیه را ایجاد کنند. علاوه بر آن امکان درج پیام با ۰٪ کارمزد فراهم شده است. هر کارت هدیه شامل یک کد منحصر به فرد است که با استفاده از آن می‌توان کارت را بازخرید کرد. بعد از ایجاد کارت هدیه می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن بایننس و وارد کردن آدرس ایمیل گیرنده کارت هدیه را برای دوستان‌تان ارسال کنید. برای ارسال کارت هدیه از طریق پیام کوتاه می‌توانید کد منحصر به فرد Binance Gift Card را از طریق پیام‌رسان دلخواهتان ارسال کنید.
  • همچنین به مناسبت چهارمین سالگرد فعالیت این صرافی، تعدادی کارت هدیه مخصوص این برنامه تهیه شده است. این هدایا تنها تا تاریخ ۳۱ جولای در دسترس خواهند بود. توضیحات این Gift Card ویژه در آینده منتشر خواهد شد.

۵۰ توکن NFT هدیه به کاربران سرویس Binance Loans

  • جزییات: سرویس Binance Loans به منظور قدردانی از کاربران این سرویس و به مناسبت چهارمین سالگرد فعالیت صرافی بایننس، ۵۰ توکن NFT با عنوان Binance 4th Anniversary Loans Limited Edition NFTs به کاربران خود هدیه می‌دهد. این کمپین از تاریخ ۱۴ جولای لغایت ۲۷ جولای (۵ مرداد) ادامه خواهد داشت. کاربرانی که در این مدت از سرویس Binance Loans وام دریافت کنند و میانگین حجم وام روزانه آنها حداقل ۵۰۰۰ USDT و یا حداقل ۵۰۰۰  BUSD باشد واجد شرایط شرکت در این کمپین خواهند بود. پس از اتمام این دوره به ۵۰ کاربر برتر از لحاظ میانگین حجم وام دریافتی روزانه آنها یک توکن NFT هدیه داده می‌شود. علاوه بر آن در این مدت نرخ بهره روزانه وام‌های این سرویس ۰.۰۵٪ خواهد بود.

۱۰۰ توکن NFT هدیه به کاربران سرویس Binance Margin

  • جزییات: سرویس Binance Margin به منظور قدردانی از کاربران این سرویس و به مناسبت چهارمین سالگرد فعالیت صرافی بایننس، ۱۰۰ توکن NFT با عنوان Binance 4th Anniversary Margin Limited Edition NFTs به کاربران خود هدیه می‌دهد. این کمپین از تاریخ ۱۴ جولای لغایت ۲۷ جولای (۵ مرداد) ادامه خواهد داشت. کاربران سطوح کاربری VIP0 و VIP1 که مراحل احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند و میانگین حجم وام روزانه آنها حداقل ۵۰۰۰ USDT و یا حداقل ۵۰۰۰  BUSD باشد واجد شرایط شرکت در این کمپین خواهند بود. پس از اتمام این دوره به ۱۰۰  کاربر برتر بر اساس میانگین حجم وام دریافتی روزانه آنها یک توکن NFT هدیه داده می‌شود. سایر کاربران واجد شرایط در این طرح هر کدام ووچر معافیت از پرداخت سود وام تا سقف ۱۰۰دلار در معاملات مارجین را دریافت می‌کنند. علاوه بر آن در این مدت نرخ بهره روزانه وام‌های این سرویس ۰.۰۵٪ خواهد بود.

صرافی بایننس برنامه ایردراپ به هولدرهای توکن KEY را به پایان رسانده است. هولدرهای واجد شرایط دریافت ایردراپ این توکن می‌توانند به قسمت Distribution History در پنل User Center مراجعه کنند و پاداش خود را دریافت کنند.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین مسابقه ترید توکن‌های لوریج‌شده را با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این برنامه تا تاریخ ۱۸ جولای (۲۷ تیر) ادامه خواهد داشت. کاربران برای شرکت در این مسابقه می‌بایست این فرم را تکمیل نمایند. در طرح اول این مسابقه به ۱۰۰۰ کاربری که برای بار اول معاملات توکن‌های لوریج‌شده را در این صرافی فعال می‌کنند و حجم معاملات آنها بیشتر از ۵۰۰ دلار باشد بین یک الی ۲۰ USDT ایردراپ پاداش داده می‌شود. در طرح دوم این مسابقه کاربرانی که حجم معاملات آنها در هر کدام از بازارهای توکن‌های لوریج‌شده بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار باشد سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۵۰۰۰ دلار دریافت می‌کنند. همچنین کاربرانی که حجم معاملات آنها در هر کدام از بازارهای توکن‌های لوریج‌شده بیش از ۲۰۰۰ دلار باشد به نسبت حجم معاملات‌شان به حجم معاملات کل شرکت‌کننده‌ها سهمی از استخر جایزه به ارزش ۱۵۰۰۰ دلار تعلق می‌گیرد. علاوه بر آن کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازارهای توکن‌های لوریج شده در این مدت بیش از ۲۰۰۰ دلار باشد بخشی از کارمزدهای پرداختی به آنها بازگردانده می‌شود.

صرافی کوکوین به مناسبت لیست شدن توکن SFUND کمپین ایردراپ این توکن را برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۹ تیر ماه ادامه خواهد داشت. در طرح اول این برنامه به ۱۰۰ کاربر اولی که میزان واریزی خالص آنها به این صرافی بیش از ۴۰۰ SFUND باشد ۲۰ واحد از این توکن ایردراپ می‌شود. در طرح دوم این کمپین کاربران بر اساس حجم خالص خرید آنها در بازار SFUND/USDT رتبه‌بندی شده و به ۳۰ کاربر برتر مجموعا ۳۵۰۰۰ واحد از این توکن ایردراپ می‌شود. همچنین به کاربرانی که حجم خالص خرید آنها از ۴۰۰ SFUND بیشتر باشد و بازار SFUND/USDT را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کنند سهمی برابر از استخر ۱۵۰۰۰ واحدی از این توکن ایردراپ می‌شود.

صرافی پنکیک سواپ در روز دوشنبه ۲۱ تیر ماه برنامه توکن‌سوزی CAKE را اجرا کرد. این صرافی غیر متمرکز هر هفته روزهای دوشنبه حجمی از توکن‌های CAKE را از بازار خریداری کرده و طی عملیات توکن‌سوزی آنها را از چرخه گردش خارج می‌کند. روز گذشته ۵،۳۶۸،۱۶۵ توکن CAKE به ارزش ۸۰.۵ میلیون دلار سوزانده شد.

صرافی گیت

صرافی گیت مسابقه ترید توکن ZCX را با ۲۵۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این برنامه تا تاریخ ۲۹ تیر ماه ادامه خواهد داشت. در این مدت کاربرانی که بیشتر از ۲۹۰ ZCX در این صرافی واریز کرده باشند بر اساس حجم واریزی آنها رتبه‌بندی شده و به ۶۰۰ نفر برتر مجموعا ۲۱۷۰ توکن ZCX پاداش داده می‌شود. در طرح دوم این مسابقه کاربران بر اساس حجم خرید خالص آنها رتبه‌بندی می‌شوند و به ۱۰۰ نفر برتر مجموعا ۹۷۸۰ توکن ZCX جایزه اهدا می‌شود. کاربران در این مدت باید حداقل ۲۹۰ توکن ZCX بخرند.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن JASMY به مدت ۷ روز در سرویس HODL & EARN تا سقف ۴۵۰٪ سود سالانه کسب کنند. علاوه بر آن امکان قفل کردن بیت کوین در این برنامه به مدت ۷ روز و کسب سود سالانه تا سقف ۰.۹٪ نیز فعال شده است.

صرافی Crypto.com

صرافی کریپتو دات‌کام از به‌روزرسانی شبکه اصلی پروتکل Band پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر واریز و برداشت رمز ارز BAND در این صرافی به حالت تعلیق درآمده است. با این حال معاملات BAND در صرافی کریپتو دات‌کام ادامه خواهد داشت.

رمز ارزها و بازارهای جدید صرافی‌ها

رمز ارزها و بازارهای زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)استخر استخراج نقدینگی
گیتSRK
ZCX
SLP
SRK/USDT
ZCX/USDT
USD/USDT
HUSD/USDT
USDG/USDT
FTXSLP
Crypto.comUSDC/SHIB
USDC/DOGE
رمزینکسICPبازار ریالی
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا