ایردراپ

توکن DYM امروز لیست می‌شود؛ ارسال ایردراپ به کیف پول کاربران

صرافی بایننس قصد دارد در ۶ فوریه (۱۷ بهمن) توکن DYM را فهرست کند. کاربران برای دریافت ایردراپ DYM فقط باید شبکه آن را به کیف پول خود متصل کنند و بعد منتظر دریافت توکن‌هایشان بمانند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از کوین گیپ، صرافی بایننس اعلام کرده است که امروز توکن بومی پلتفرم Dymension یعنی DYM را فهرست می‌کند. پروتکل Dymension در حال ساخت یک شبکه بلاکچینی پیشرفته برای رول‌آپ‌ها و بهبود مقیاس‌پذیری آن‌ها است و اخیرا ایردراپ توکن خود یعنی DYM را انجام داده است. توکن DYM توکن بومی اکوسیستم Dymension محسوب می‌شود و به هولدهای خود اجازه می‌دهد علاوه بر تامین امنیت، در تصمیمات حاکمیتی آن هم مشارکت کنند.

صرافی بایننس هم قرار است توکن DYM را در ۶ فوریه (۱۷ بهمن) ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران فهرست کند و معاملات جفت‌ ارزهای معاملاتی آن را آغاز نماید. این جفت ارزهای معاملاتی عبارتند از: DYM/BTC و DYM/USDT و DYM/FDUSD.

شایان ذکر است که کاربران نیازی به کلیم کردن (Claim) توکن‌های DYM ندارند و فقط باید شبکه آن را به کیف پول خود اضافه کنند. سپس توکن‌های DYM به طور مستقیم به کیف پول آن‌ها ارسال می‌شود و نیازی نیست که معامله‌گران از هیچ لینکی بازدید کنند. در نتیجه، کاربران واجد شرایط باید مراقب هر نوع لینک مشکوکی در شبکه‌های اجتماعی باشند.

بایننس تصمیم گرفته است که از هزینه لیست کردن توکن DYM چشم‌پوشی کند و کارمزد آن را به اندازه صفر BNB تعیین کرده است. این امر نشان می‌دهد که بایننس در تلاش است تقاضای DYM را افزایش دهد. با این حال بایننس DYM را با برچسب پرنوسان فهرست خواهد کرد تا نسبت به ریسک‌های احتمالی آن به کاربرانش هشدار دهد.

توسعه‌دهندگان Dymension برنامه‌های زیادی برای آن دارند و به زودی قرار است شبکه اصلی این اکوسیستم را هم راه‌اندازی کنند. شایان ذکر است که قیمت DYM در آستانه لیست شدن در بایننس احتمالا با نوسانات زیادی مواجه می‌شود.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا