اخبار خارجی

افزایش قیمت BNB به دنبال عرضه پلتفرم همتا به همتا صرافی بایننس!

اوایل امروز، بایننس عرضه برنامه فروش و تجاری همتا به همتای خود را اعلام کرد که یک پلتفرم معاملات ارز سنتی کاربر محور است.

صرافی بایننس در تاریخ ۲۱ ژانویه اعلام کرد، عواملی چون افزایش درخواست کاربران جهانی و نیاز به نقدینگی بالا موجب ایجاد این روش همتا به همتا شد. CZ مدیرعامل بایننس بیان کرد:

سه ماه گذشته، شاهد رشد چشمگیری در حجم معاملات پلتفرم همتا به همتا بایننس بودیم و به طور مداوم درخواست هایی را برای دسترسی بیشتر فیات به کریپتو از جامعه جهانی خود دریافت کرده ایم. برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون کاربران، ما به دنبال تجار معتبر برای پلتفرم معاملاتی Binance P2P در سطح جهانی هستیم.

طی ماه های گذشته بایننس بیش از ۳۰ درصد افزایش حجم معاملات داشته است. این شرکت هنگ کنگی بیشترین میانگین ترافیک ماهانه با بیش از ۱۸ میلیون کاربر را دارد.

تجار و بازرگانان از طریق پلتفرم های اندروید و iOS می توانند تبلیغات معاملات ارز فیات خود را ارسال کنند و پول بدست بیاورند. بایننس از کاربران ارائه دهنده تبلیغات حمایت می کند و از آنها هیچ کارمزد تراکنشی دریافت نمی کند.

چه کسی از این پلتفرم استفاده می کند؟

این شرکت که بخش آمریکایی آن به اسم Binance.us است برنامه خود را در اوایل ماه جاری عرضه کرده است، پلتفرم معاملاتی همتا به همتای خود را در اکتبر ۲۰۱۹ در اختیار کاربران قرار داد. در آن زمان، فروشندگان از طریق دعوت نامه و برنامه ریفرال یا ارجاع به این پلتفرم می‌پیوستند. اکنون این برنامه از طریق ثبت نام در دسترس همگان قرار دارد. گزارش ها حاکی از آن است که برای کیفیت تجربه کاربری، این برنامه از طریق “مکانیزم حذف” کنترل می‌شود. طبق گفته های بایننس، فعالیت های تبلیغاتی به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

با انتشار این خبر قیمت کوین بایننس یعنی BNB با افزایش روبرو شد. این ارز دیجیتال با افزایش بیش ۴.۳۰ درصدی در حال حاضر ۱۸.۲۱ دلار معامله می شود.

مدیرعامل صرافی بایننس پیشتر بیان کرد که BNB در سال ۲۰۱۹ رشد چشمگیری داشته است. این ارز توانست از قیمت ۵ به ۴۰ دلار برسد. اما در طی بازارهای نزولی سال ۲۰۱۹ قیمت این ارز به ۱۵ دلار رسید. بایننس معتقد است که این تیم در حال سازندگی بیشتر و عرضه پلتفرم ها برای کاربران است تا دسترسی به ارزهای دیجیتال را برای تمامی افراد جهان راحتتر کند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا