متوسط مقالات عمومی

برنامه ترید همتا به همتای کریپتو و محافظت از حریم خصوصی شما!

فشار های قانون گذاری به همراه توسعه سرویس‌هایی مانند سرویس های شخص ثالث و واسطه ها در فضای ارز های دیجیتال، ترید همتا به همتای کریپتو (P2P crypto trading) را محدود کرده است. حال رقیب دیگری در این فضا ظاهر شده و صرافی های همتا به همتا را به رقابت دعوت کرده است. این رقیب با فراهم آوردن یک سرویس موبایل به کاربران اجازه می دهد که سطح حریم خصوصی خود را تعیین کنند. این سرویس همچنین از روش های پرداختی متعددی از جمله پول نقد استفاده می کند.

ترید همتا به همتای کریپتو در هر شرایطی

ترید همتا به همتای کریپتو

تندم (Tandem) یک استارتاپ ارز دیجیتال است که معتقد است که موفقیت دراز مدت صنعت ارز های دیجیتال در گرو پذیرش گسترده توسط عموم مردم است. این استارتاپ معتقد است که اگرچه آگاهی عموم نسبت به بیت کوین افزایش یافته است اما هنوز هم کمتر از ۱ درصد از جمعیت جهان از آن استفاده می کنند.

این پلتفرم امیدوار است که با ترکیب بهترین اصول موجود در فضای کریپتو و امور مالی سنتی به پذیرش گسترده پول غیر متمرکز نزدیک تر شویم. این پلتفرم اخیرا برنامه ای را راه اندازی کرده که به کاربران اجازه ترید همتا به همتای کریپتو را می دهد. هدف تیم تندم، تشویق استفاده از کریپتو در جغرافیا های مختلف و در نتیجه افزایش استفاده از ارز های دیجیتال می باشد.

این برنامه در حال حاضر برای تریدر های بیش از ۵۰ کشور جهان امکان دسترسی را فراهم آورده و در آینده قرار است که کشور های بیشتری را پشتیبانی کند. این برنامه بر خلاف اکثر پلتفرم های پیشرو جهان یک محصول موبایلی است. پلتفرم هایی مانند لوکال بیت کوینز (Local Bitcoins) بر اساس دسکتاپ عملکرد دارند و محصول موبایلی نیستند. این برنامه در حال آزمایش است و از طریق اپ استور (App Store) و گوگل پلی (Google Play) می توان به آن دسترسی پیدا کرد. این برنامه دارای یک سطح کاربری بسیار کاربر پسند است.

برنامه همتا به همتای تندم امکان مبادله ارز های دیجیتال به ارز های سنتی را فراهم می آورد. کاربران می توانند در این پلتفرم برای خرید و فروش کریپتو آگهی ثبت کنند که کارمزدی به این آگهی ها تعلق نمی گیرد. تندم در این میان تنها به عنوان ارائه دهنده سند شخص ثالث عمل می کند و به نگهداری از کوین ها نمی پردازد.

تندم ترید نقدی و حضوری را پشتیبانی می کند

ترید همتا به همتای کریپتو

 وقتی طرفین بر تریدی توافق می کنند، امکان انجام آن به صورت کاملا آنلاین وجود دارد و همچنین می توانند به صورت نقدی و حضوری نیز آن را انجام دهند. این در حالی است که لوکال بیت کوینز دیگر این امکان را فراهم نمی کند و در تابستان گذشته بود که این ویژگی را حذف کرد.

تندم جایگزینی موبایلی را برای دارندگان ارز دیجیتال فراهم آورده است. این استارتاپ در یک بررسی متوجه شد که حداقل ۶۰ درصد از افرادی که اقدام به ترید همتا به همتای کریپتو می کنند، مایل به استفاده از برنامه های موبایلی هستند و این تریدر ها اکثرا به صورت روزانه دارایی های دیجیتال را ترید می کنند. برنامه تندم در حال حاضر امکان ترید بیت کوین را با ۲۸ ارز فیات فراهم آورده است و قرار است که به زودی از تعدادی از آلتکوین ها نیز پشتیبانی کند. مدیر عامل تندم در این باره چنین ابراز داشته است:

امروزه ارزهای دیجیتال در درجه اول به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری برای کسب ثروت شناخته شده اند. ما قصد داریم به مرور زمان این دیدگاه را تغییر دهیم و به بخش های مختلف جامعه در میان ملت های مختلف منفعت برسانیم.

یکی دیگر از ویژگی های متمایز این پلتفرم جدید همتا به همتا این است که به شما اجازه می دهد که سطح حریم خصوصی خود را تعیین کنید. تنها با تایید یک ایمیل می توانید به فعالیت در این پلتفرم بپردازید که محدوده ترید برای این سطح، روزانه یک بیت کوین می باشد. با تایید کارت شناسایی عکس دار خود می توانید وارد سطح بعدی شوید و محدودیتی برای ترید نداشته باشید. کارمزد این سطح کمتر از سطح قبلی است. برای انجام ترید همتا به همتای کریپتو در این پلتفرم، باید حداقل با ۱۰ دلار شروع کنید.

نظر شما چیست؟ بازار این برنامه ها را برای آینده چگونه ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
news.bitcoin

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا