اخبار بیت کوین

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین (به همراه نمودار ۴ و ۲۴ ساعته)

امروز ۲۴ دی ماه، بیت کوین در ترند بازار خرسی قرار گرفته است و میتوان روند نزولی برای بازه کوتاه مدت فرض کرد. اگر بیت کوین حمایت ۳۵۰۰ دلار را بشکند، خط مقاومت بعدی را می توان ۳۲۰۰ دلار در نظر گرفت.

تحلیل قیمت بیت کوین در بازه زمانی متوسط

  • خط های مقاومت: ۷۰۰۰ دلار، ۷۲۰۰ دلار ، ۷۴۰۰ دلار
  • خط های حمایت: ۳۵۰۰ دلار، ۳۳۰۰ دلار، ۳۱۰۰ دلار

 

هفته گذشته و در تاریخ ۱۶ دی ماه، بازار گاوی و روند افزایشی باعث شد قیمت بیت کوین تا ۴۲۱۸ دلار افزایش پیدا کند اما این روند ادامه دار نبود و بیت کوین نتوانست از خط مقاومت ۴۲۰۰ دلار عبور کند. در ۲۰ دی ماه این فاز اول نزولی را شاهد بودیم که بیت کوین در وارد محدوده ۳۷۱۲ دلار کرد. با رسیدن به این قیمت، بیت کوین طبق شاخص EMA حمایت ۱۲ و ۲۶ روزه خود را شکست و در حال حاضر زیر این شاخص قرار دارد و میتوان گفت در محدوده نزولی قرار گرفته است.

 

 

بعد از این قیمت، بیت کوین وارد فاز دوم نزولی شد و به قیمت ۳۵۹۱ دلار رسید. در حال حاضر نیز در این بازه قیمتی قرار دارد و با نوسان کم معامله می شود. طبق نمودار اگر مقاومت از پایین شکسته شود، میتواند تا ۳۲۰۰ دلار نیز ریزش داشته باشد که این رقم پایین ترین قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ بوده است.

منبع
cryptoglobe

ساناز وفی

از بچگی گیمر بودم و دنیای بازی برام جذاب بود. بزرگتر که شدم با همون نگرش دنیای فانتزی، مهندس هوافضا شدم و همیشه دنبال کشف دنیاهای جدید بودم. بر خلاف خیلی از اهالی کریپتو، سال ۲۰۱۶ با اتریوم وارد دنیای بلاکچین شدم و یکی از اصلی‌ترین مباحث مورد علاقه من اکوسیستم اتریوم، اتریوم و لایه‌دوم‌ها ست.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا