اخبار خارجی

به روزرسانی آتی بیت کوین کش؛ واریز و برداشت این کوین در بایننس به حالت تعلیق در می آید

به روزرسانی بیت کوین کش برای تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (روز جمعه ۲۶ اردیبهشت) برنامه ریزی شده است. این ششمین به روزرسانی بیت کوین کش از ابتدا تاکنون است.

اخیرا، توسعه دهندگان پروتکل بیت کوین کش در خصوص آماده سازی های به روزرسانی ۱۵ می، وضعیت فعالسازی سافت فورک IFP، آماده سازی های به روزرسانی های آینده، کارمزدها و کدهای عملیاتی آوالانش (Avalanche) و سایر موارد صحبت کرده اند.

بیت کوین کش در این خصوص توییت کرد:

از درگیر شدن نود خود در تاریخ ۱۵ می خودداری کنید و نرم افزار نود کامل خود را امروز به روزرسانی کنید.

پخش زنده جلسه پرسش و پاسخ بیت کوین کش برای تاریخ ۱۴ می ۲۰۲۰ (امروز) برنامه ریزی شده است.

یکی از اعضای جامعه بیت کوین کش به اسم دیوید باند (David Bond) در این خصوص توییت کرد:

من با راننده شخصی خودم در فیلیپین صحبت کردم تا هزینه تمام سفرهای آینده را به صورت بیت کوین بپذیرد. به جای سروکار داشتن با کارمزد صرافی ها و کارمزد دستگاه های ATM، من از طریق موبایل برای او بیت کوین کش ارسال می‌کنم. حالا او با من درباره ارز دیجیتال صحبت می‌کند. جالب نیست؟

بیت کوین کش به ایجاد ارتباط های بسیار خوب خود ادامه می‌دهد. در عین حال، سایر اعضا این موضوع را یادآوری می‌کنند که در سال ۲۰۱۱ چگونه از بیت کوین برای ریزپرداخت ها و یا خرید بازی های آنلاین ۰.۴۳ دلاری به ازای ۱۱ بیت کوین استفاده میشد. اعضای جامعه احساس می‌کنند که بیت کوین کش نیز دارای ویژگی های مشابهی است.

پیشروی بیت کوین کش به سوی اقتصاد مقاوم در برابر سانسور

مشخصات فنی و کد مرجع پروتکل جدید در شبکه بیت کو‌ین کش به صورت رسمی منتشر شده است. اسم این پروتکل نیز “پروتکل سیگنال، مشاهده و پرداخت (SWaP) می‌باشد. این پروتکل اساسا برای امکان پذیر ساختن تراکنش های همتا به همتای درون زنجیره ای و اجرای تراکنش های جمعی استفاده می‌شود.

یکی از کاربران در خصوص این کد بیان کرده است:

من یک مقایسه دقیق بین مشخصات فنی و کد انجام دادم. این بزرگترین و بهترین نوآوری است که از زمان پیدایش توکن های SLP دیده ام.

وبسایت Bitcoin Cash Tutorial یک وبسایت آموزشی برای بیت کو‌ین کش است. این وبسایت، راهنمای استفاده از ابزارهای بیت کو‌ین کش، توکن های SLP، پذیرش، جلسات و گردهمایی ها و سایر موارد را ارائه می‌دهد.

اخیرا یک پروژه خیرخواهانه در اکوسیستم بیت کو‌ین کش اجرا شده است. این پروژه از کمک های مالی برای ارسال مواد غذایی به کشورهای فقیر نظیر سودان و ونزوئلا استفاده کرده است.

این خبر در جامعه در حال انتشار است که می‌توان از بیت کو‌ین کش به عنوان پول واقعی در شبکه های اجتماعی استفاده کرد. گفته می‌شود که بیت کوین یک ذخیره ارزش دیجیتالی است، اما بیت کو‌ین کش یک پول واقعی است. بنابراین، در بلندمدت گفته می‌شود که عملکرد بیت کو‌ین کش از بیت کوین پیشی خواهد گرفت. هم چنین، جامعه بیت کو‌ین کش معتقد است که تمام ویژگی های خوب بیت کوین در بیت کو‌ین کش نیز وجود دارد. به علاوه بیت کو‌ین کش دارای تراکنش های سریع و ارزان است.

بیت کو‌ین کش در حال حاضر توکنی سازی را ارائه می‌دهد و با استفاده از این ویژگی می‌توانید همه چیز را با بیت کو‌ین کش به صورت توکن دربیاورید. این موضوع، ایجاد توکن ها و پرداخت سود سهام را با بیت کو‌ین کش امکان پذیر می‌سازد.

صرافی بایننس

صرافی ارز دیجیتال بایننس در این خصوص اعلام کرد که از به روزرسانی آتی شبکه بیت کو‌ین کش پشتیبانی خواهد کرد. واریزها و برداشت های بیت کو‌ین کش از ساعت ۱۱:۳۰ (۱۶:۰۰ به وقت ایران) ۱۵ می ۲۰۲۰ به حالت تعلیق درخواهد آمد. لطفاً توجه داشته باشید که معاملات بیت کو‌ین کش تحت تاثیر این به روزرسانی قرار نخواهد گرفت.

لطفاً زمان کافی برای پردازش واریزهای بیت کو‌ین کش قبل از تاریخ فوق را لحاظ کنید. ما تمام پیش نیازهای فنی برای تمام کاربرانی که در حساب بایننس دارای بیت کو‌ین کش هستند را مدیریت خواهیم کرد.

توجه:

  • این به روزرسانی شبکه بیت کوین کش منجر به ایجاد توکن جدید نخواهد شد.
  • واریز و برداشت بیت کوین کش پس از به ثبات رسیدن شبکه از سر گرفته خواهد شد و این موضوع در بیانیه ای جداگانه به اطلاع کاربران نخواهد رسید.
منبع
thecurrencyanalyticsbinance

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا