اخبار بیت کوین

چند ساعت تا تصمیم‌گیری در مورد سقف بدهی دولت آمریکا + بررسی وضعیت قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در چند ساعت گذشته از ۲۷٬۷۰۰ دلار تا زیر ۲۷٬۰۰۰ دلار کاهش یافته است. بر اساس اطلاعیه اینوستینگ دات‌کام، امروز قانون‌گذاران آمریکایی برای رویه افزایش سقف بدهی در ساعت ۳:۳۰ UTC (ساعت ۱۹ به وقت تهران) تصمیم خواهند گرفت. با نزدیک‌تر شدن به این رای‌گیری و همچنین با توجه به کمبود نقدینگی در بازار رمزارزها، احتمالا شاهد نوسان بیشتر قیمت ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین هستیم.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، حساب کاربری Skew تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال در توییتر با انتشار نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین، سطوح مهم قیمتی را مشخص کرده است. او در توییت خود (همانطور که در تصویر پایین نمایش داده شده است) حدودا ناحیه ۲۷٬۰۰۰ دلار تا ۲۷٬۲۰۰ دلار را ناحیه‌ای برای نوسان محدود تشخیص داده است.

با توجه به اینکه در روزهای گذشته قیمت بیت کوین در ناحیه مستطیل خاکستری نمایش داده شده ۳ بار ریجکت شده است، Skew انتظار دارد که این ناحیه یعنی تا سطح ۲۷٬۵۲۴ دلار، به عنوان مقاومت در برابر بیت کوین عمل کند.

نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین؛ تایم فریم ۴ ساعته – منبع: توییتر

او همچنین ناحیه ۲۶٬۶۲۰ دلار تا ۲۶٬۷۴۰ دلار را حمایت بعدی بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته می‌داند که احتمال نوسان قیمت در آن محدوده وجود داشته باشد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا