اخبار بیت کویناخبار عمومی

برای سرمایه گذاری، بیت کوین بهترین گزینه است!

به گزارش CNBC، بارت اسمیت مدیر کل ابر شرکت تجاری SIG اعلام کرد که بیت کوین هنوز بهترین گزینه برای تاجران و سرمایه گذاران است و همچنین ایمن ترین و سریع ترین شیوه برای تراکنشهای روزانه مردم است.

اسمیت بیان داشت که:

اگر می خواهید دارایی داشته باشید که با آن بتوانید فعالیتهای تجاری و عملکردهای مالی روزانه خود را به بهترین شکل ممکن پوشش دهید، بیت کوین بهترین انتخاب است. بیت کوین سریع ترین پول حال حاضر است.

اکنون بیت کوین صدر نشین جدول ارزهای دیجیتالی است. اما بیت کوین یکی از چندین و چند ارز دیجیتالی است که کاربران می توانند مورد استفاده قرار دهند. ظهور این ارزهای دیجیتالی در ماههای اخیر با رشد چشمگیری مواجه بوده است به همین دلیل رگولاتورها تلاش در کشف موارد مصرف و همچنین معرفی این ارزها به کاربران در سراسر جهان دارند.

اسمیت باور دارد که:

به علت گستردگی عملکرد بیت کوین در تجارتهای دیجیتالی، این ارز گوی سبقت را از دیگر نمونه های مشابه ربوده است و به علت مزایای بالاتری که نسبت به دیگر ارزهای دیجیتالی دارد، صدرنشین جدول ارزهای دیجیتالی است.

هنگامی که در پاییز سال گذشته ارزش بیتکوین و آینده پیش روی این ارز اعلام شد، مردم بسیار هیجان زده و راقب به این ارز شدند. او همچنین اشاره کرد که:

مردم همچنین علاقه ی بسیار زیادی به توکن های دیگر نیز پیدا کردند و شاهد بوده ایم که تمام این توکنهای کوچکتر که مورد توجه قرار گرفتند شاهد رشد عظیمی بودند.  اگر شما به موارد دیگری چون قراردادهای هوشمند، شبکه ی سریع و گسترده و دیگر مزایای این تکنولوژی نگاه کنید گمان می کنم این تصور را داشته باشید که این موارد کمی دشوار و تا مدت زمانی طولانی دست نیافتنی است.

او اشاره داشت که مردم بسیاری در یک کشور کار می کنند و پول به دیگر کشورها ارسال می کنند. این موقعیتی است که بیتکوین در سهولت آن می تواند نقشی اساسی ایفا کند.

بسیاری هنوز از سیستم اتحاد غربی که همان سیستم بانک داری سنتی قلمداد می شود استفاده می کنند. امری که زمان بر است و هزینه زیادی دارد. در ضمن براساس قوانین بانک داری هر کشوری می تواند محدودیت هایی بر سر راه آن اعمال شود. اما با بیت کوین من می‌توانم مبلغ مورد نظر خود را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بدون برخورد با مانع قانونی، آن را ارسال و تراکنش مورد نظر را انجام دهم.

ارزش بیت کوین امروز حدود ۶۲۰۰ دلار است. بیت کوین در ماه جون ۶۰۰۰ دلار افت قیمت داشت. کاهشی ۶۰ درصدی نسبت به ارزش بیت کوین در ماه دسامبر۲۰۱۷ که در حدود ۱۹۵۰۰ دلار بود.

نظر شما چیست؟ آیا این روند ادامه خواهد داشت؟

منبع
cnbc

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا