اخبار بیت کویناخبار عمومی

بیت کوین ارزی رایج؛ مایکروسافت این ارز دیجیتال را به برنامه اکسل افزود!

بالاخره این موضوع رسمی شد. بیت کوین سرانجام به ارز دیجیتال رایج تبدیل شده است. مایکروسافت این ارز دیجیتال را به گزینه های برنامه اکسل افزوده است.

مسیر بیت کوین در راه رسیدن به ارز دیجیتال رایج

ارزهای دیجیتال برای تبدیل شدن به ارز دیجیتال رایج باید موانع زیادی را پشت سر بگذارند و بیت کوین اخیرا یکی از این موانع بزرگ را پشت سر گذاشت. مایکروسافت این ارز دیجیتال را به عنوان یکی از گزینه های ارزی به برنامه اکسل افزوده است.

btc

در ادامه به چند مورد از قدم های مهم دیگری که بیت کوین برای پذیرش گسترده برداشته است اشاره می‌کنیم:

  • تایید افراد مشهور: از خواننده ها تا ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی همگی بیت کوین را دوست دارند و در آن سرمایه گذاری کرده اند.
  • بیت کوین محبوب تر از فیلم های جنگ ستارگان، اد شیران خواننده معروف و خانواده سلطنتی انگلستان و حتی ایلان ماسک شده است.
  • خبرهایی از ورود بیت کوین به استارباکس شده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم که این امر به وقوع می‌پیوندد یا خیر.
  • بیت کوین در فیلم جدید بازیگر معروف کرت راسل نیز وجود دارد. کرت راسل بدون بیت کوین در شهر آخرالزمانی فیلم خود جایی نخواهد رفت.

مایکروسافت علاقه زیادی به ارز دیجیتال دارد

مایکروسافت مدت هاست که دنیای کریپتو را زیر نظر دارد. در سال ۲۰۱۷، مایکروسافت استراتژی بلندپروازانه ای برای ورود به عرصه بلاک چین تعیین کرد. اخیرا نیز مشاهده شده است که مایکروسافت با همکاری برندهای لوکس وارد دنیای بلاک چین شده است.

مایکروسافت در زمینه بیت کوین نیز در حال توسعه سیستم ID دیجیتالی بر بستر بلاک چین بیت کوین می‌باشد و یکی از سرمایه گذاران مهم در پلتفرم قراردادهای آتی بکت است.

جامعه بیت کوین علاقه ای به مایکروسافت ندارد

در خصوص مایکروسافت طبیعی است که جامعه ارز دیجیتال بدبین باشد. هنگامی که صحبت از پذیرش فناوری های جدید و محبوب می‌شود، این شرکت سابقه خوبی ندارد.
در کل خط مشی گذشته چنین بوده است:

  • فناوری مورد نظر محبوب می‌شود
  • مایکروسافت آرزو می‌کند که ایکاش خود به این فکر و ایده دست پیدا کرده بود
  • مایکروسافت سعی می‌کند فناوری مورد نظر را بخرد
  • مایکروسافت نسخه ضعیف خود از فناوری مورد نظر را ایجاد می‌کند
  • نسخه ضعیف فناوری مورد نظر تبدیل به استاندارد این صنعت می‌شود.

نظر شما در مورد اقدامات مایکروسافت چیست؟ آیا این شرکت به دنبال رشد بیت کوین است و یا قصد دارد از بیت کوین را نظیر سایر فناوری های پیشین برای اهداف و رشد شرکت خود استفاده کند؟

منبع
bitcoinist

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا