اخبار خارجی

ماینر بیت کوین کیف پول قدیمی خود حاوی ۸ میلیون دلار را یافت!

یکی از ماینرهای بیت کوین، کیف پولی قدیمی حاوی سرمایه ۸ میلیون دلاری کشف کرده است.

طبق یکی از پست های فروم BitcoinTalk، شخصی که خود را newbie معرفی کرده است زمانی که به جای تجهیزات ماینینگ پیشرفته، استخراج با رایانه شخصی امکان پذیر بود مقداری بیت کوین استخراج کرده است. به نظر می‌رسد او اخیرا به این کوین ها دسترسی پیدا کرده‌ و این موضوع را در فروم BitcoinTalk مطرح کرده است که با این کوین ها چه کاری انجام دهد.

وی در تاریخ ۱۰ مارس گفت:

من مدت ها پیش زمانی که ماینینگ با کارت گرافیک امکان پذیر بود مقدار اندکی بیت کوین استخراج کردم. زمان زیادی است که در این عرصه فعال نبوده ام. چگونه باید بیت کوین های خود را بفروشم؟

چندین عضو فروم BitcoinTalk او را راهنمایی کردند. اگرچه این ماینر تراکنش خود را عنوان نکرد، اما چند ساعت بعد در همان روز تراکنش انتقال ۱۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۷.۹۵ میلیون دلار انجام شد.

این کوین ها در تاریخ ۲۴ آگوست ۲۰۱۰ استخراج شده بودند و ظاهرا متعلق به این فرد بوده اند. مشاهده انتقال ناگهانی کوین هایی که مدت های زیادی ثابت باقی مانده‌اند بسیار نادر است.

اما این سرمایه احتمالا بیشتر از اینها بوده است. از آنجایی که بلاک چین بیت کوین از سال ۲۰۱۰ چندین بار فورک زده است، این کیف پول هم چنین حاوی ۱۰۰۰ بیت کوین کش، ۱۰۰۰ بیت کوین SV و سایر کوین ها بود. فقط ارزش این دو کوین مجموعا ۴۷۵,۰۰۰ دلار است.

این ماینر دو روز بعد در فروم BitcoinTalk نوشت:

از پیشنهادات همه شما متشکرم. بازگشت خوبی بود و بهترین استقبال از من شد.

این ماینر زمان بندی بسیار خوبی داشت. اگر کوین ها را همان روز می‌فروخت تقریبا ۸ میلیون دلار به دست می‌آورد. اما اگر تا امروز صبر می‌کرد ارزش کوین ها تقریبا نصف میشد.

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا