اخبار خارجی

دو استخر ماینینگ فروش بیت کوین خود را آغاز کردند؛ عرضه ۶۸ میلیون دلار بیت کوین

با توجه به اینکه به نظر می‌رسد روند صعودی بیت کوین رو‌ به پایان است و قیمت آن به ۹۵۰۰ دلار برمی‌گردد، استخرهای HaoBTC و Poolin بیش از ۷۰۰۰ بیت کوین را انتقال دادند.

ماینرهای بیت کوین بار دیگر فروش کوین های خود را آغاز کرده اند، به طوری که اطلاعات نشان می‌دهند دو استخر ماینینگ بیش از ۷۰۰۰ بیت کوین را در یک روز عرضه کردند.

این آمار از جانب منبع نظارتی درون زنجیره ای CryptoQuant، چند ساعت قبل از آن منتشر شد که قیمت بیت کوین به طور ناگهانی به ۹۵۰۰ دلار برگردد.

استخر Poolin در آستانه عرضه بیشترین بیت کوین تاریخ

استخرهای ماینینگ مدنظر، استخرهای HaoBTC و Poolin هستند که استخر Poolin دومین خروج روزانه بیت کوین خود را ثبت کرد. در مجموع، این دو استخر ۷۱۵۳ بیت کوین به ارزش ۶۸.۱ میلیون دلار عرضه کردند.

اگرچه این انتقال متناسب با افزایش موجودی صرافی های نبود، اما این کوین ها هم چنان می‌توانند از طریق روش های جایگزین نظیر معاملات فرابورس فروخته شوند.

طبق گزارش کوین تلگراف، خروجی ماینرها پس از افزایش ماه می که ناشی از هاوینگ بود، کاهش یافته است.

در آن زمان، ماینرها بیش از مقدار بیت کوینی که به دست می‌آوردند به فروش این ارز دیجیتال می‌پرداختند. این روند در ادامه منجر به پس انداز درآمدها شد.

صاحب نظران حاضر در توییتر در ادامه خاطرنشان کردند که فروش عمده ماینرها همزمان با کاهش قیمت بیت کوین بوده است. این موضوع می‌تواند برای ۲۴ ساعت گذشته صادق باشد. در این مدت، قیمت بیت کوین ۱.۱ درصد کاهش یافت.

نمودار عرضه بیت کوین استخر ماینینگ
نمودار عرضه بیت کوین استخر ماینینگ

آیا قیمت بیت کوین به ۱۲,۰۰۰ دلار نخواهد رسید؟

این نوسان مخالف با روند خوش بینانه روز سه شنبه بوده است. تحلیلگران امیدوار بودند که روند صعودی به زودی آغاز شود و این ایده به دلیل شایعاتی بود که پی‌پال در آستانه پشتیبانی از ارزهای دیجیتال است.

عبور از مرز ۱۰,۰۰۰ دلار و رسیدن به ۱۲,۰۰۰ دلار یک ایده منطقی بوده است، به طوری که کیث وارینگ (Keith Wareing) و مایکل ون دوپوپ احتمال رسیدن به قیمت ۵ رقمی را محتمل می‌دانستند.

ون دوپوپ در این خصوص گفت حتی با توجه به کاهش قیمت اخیر، باز هم بیت کوین در شرایط قوی و خوبی قرار دارد که فقط با کاهش به کمتر از ۹۲۰۰ دلار به خطر خواهد افتاد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا