کاهش قیمت ارزهای دیجیتال، بیت کوین روزهای خوشی را به سر نمی کند!

روز گذشته پس از آنکه ۱۴۰۰ دلار از قیمت بیت کوین کاهش یافت، بازار ارزهای دیجیتال نیز با ریزش شدیدی مواجه شد و مانع از آن شد که گاوها افزایش قیمت ۲۰۱۹ را تجربه کنند.

دیروز ۱۴۰۰ دلار دیگر از قیمت بیت کوین کاسته شد و از ۱۱۰۰۰ به ۱۰۵۰۰ دلار رسید. قیمت بیت کوین به دلیل فروش های بیش از حد در حال کاهش است و امروز قیمت این ارز دیجیتال تا سطح ۹۹۰۰ دلار رفت و با افزایش قیمت اندکی مواجه شد و در حال حاضر قیمت بیت کوین ۱۰۲۰۰ دلار می باشد.

قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال

این امر باعث شد تا آلتکوین ها نیز کاهش قیمت شدیدی داشته باشند و با افت ۱۵ تا ۲۰ درصدی مواجه شوند. اکثر ارزهای دیجیتال برتر در حال حاضر با کاهش قیمت مواجه شده اند. اتریوم با کاهش ۱۷ درصدی با قیمت ۲۲۲ دلار معامله می شود. ریپل با کاهش ۵ درصدی ۰.۳۱ دلار معامله می شود. لایت کوین با کاهش قیمت ۱۲ درصدی حدود ۸۸ دلار و بیت کوین کش با کاهش ۱۷ درصدی حدود ۲۸۳ دلار معامله می شود.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال حدود ۲۰ میلیارد دلار کاهش قیمت یاقت و در حال حاضر ارزش بازار ارزهای دیجیتال حدود ۲۷۷ میلیارد دلار می باشد.

بیت کوین برای اینکه بتواند با افزایش قیمت مواجه شود باید وارد روند صعودی شدیدی شود. به نظر می رسد دلیل این کاهش قیمت ها فروش بیش از حد این ارز دیجیتال باشد.


منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
سعید پاکدل

نظر می رسد دلیل این کاهش قیمت ها فروش بیش از حد این ارز دیجیتال باشد.
این یعنی چی ؟؟!!🤨🤔

ادمین سایت

سلام
ببینید در بازار های مالی به طور کلی (در بازار کریپتو این موضوع بیشتره چون ماهیت غیرمتمرکز داره) ؛ زمانیکه تقاضا برای فروش یک ارز زیاد میشه و کسی برای خرید اون ارز تقاضا نداره وزنه و بالانس قیمتی بهم میریزه و به سمت یکی از این دو گروه سنگینی میکنه
شرایط برعکس هم وجود داره که اگر تقاضا برای خرید یک ارز زیاد بشه؛ کفه ترازو به سمت دیگه سنگینی میکنه و شاهد افزایش قیمت ها خواهیم بود

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین