تحلیل تکنیکال

تحلیل قیمت بیت کوین، چین لینک و API3 از نگاه مایکل فان د پوپه

مایکل فان د پوپه (Michaël van de Poppe) تحللیگر مشهور که به طور گسترده دنبال می‌شود، همزمان با حرکات ساید وی بیت کوین (BTC) نگاهی به دو آلت کوین چین لینک (LINK) و API3 انداخته است. در این مطلب، دیدگاه این تحلیلگر را در مورد این دو آلت کوین از که از پروژه‌های موفق اوراکل هستند بررسی خواهیم کرد.

به نقل از دیلی هودل، مایکل فان د پوپه، معامله‌گر کریپتو، به ۶۹۵٬۰۰۰ فالوئر خود در پلتفرم X گفته است که قیمت چین لینک (LINK) احتمالا می‌تواند در چند ماه آینده به ۴۰ دلار برسد؛ یعنی ۱۲۳٪ افزایش را تجربه کند.

جفت ارز LINK/BTC به سمت مقاومت حیاتی دیگری حرکت کرد اما ریجکت شد. احتمالا یک کف بالاتر ثبت می‌کند و به دنبال یک منطقه حمایت است تا مجددا به سمت ۰.۰۰۰۴۵ برگردد. من فکر می‌کنم LINK احتمالا در ماه‌های آینده به ۴۰-۳۰ دلار خواهد رسید.

نمودار قیمت LINK/BTC در تایم فریم ۳ روزه
نمودار قیمت LINK/BTC در تایم فریم ۳ روزه؛ منبع: X

توکن LINK در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۸.۳۶ دلار معامله می‌شود.

با ۱.۶٪ کاهش قیمت بیت کوین طی هفت روز گذشته، فان د پوپه انتظار دارد بتواند از افت قیمت‌ها استفاده کند و در این باره گفت:

من به دنبال خرید در کاهش قیمت‌ها هستم.

یکی دیگر از آلت کوین‌هایی که توجه این تحلیلگر را به خود جلب کرده، قیمت API3 است که در حال حاضر در منطقه مناسبی برای خرید قرار دارد. این تحلیلگر درباره این رمز ارز گفته است:

قبل از اینکه صعود دیگری رخ دهد، بین ۳.۵ تا ۳.۸۰ دلار منطقه مورد علاقه من است.

نمودار قیمت API3 در تایم فریم ۳ روزه
نمودار قیمت API3 در تایم فریم ۳ روزه؛ منبع: X

API3، یک سرویس اوراکل و رقیب چین لینک است که در حال حاضر با قیمت ۳.۷۷ دلار معامله می‌شود.

این تحلیلگر، علیرغم عقب‌نشینی اخیر قیمت بیت کوین، روند کلی بیت کوین را صعودی می‌داند. وی معتقد است بیت کوین قبل از ادامه روند صعودی یک پولبک جزئی خواهد داشت. سپس، تا قبل از هاوینگ به سمت منطقه ۵۴٬۰۰۰ تا ۵۸٬۰۰۰ دلار حرکت خواهد کرد. در این مدت‌، آلت کوین‌ها رشد خوبی را تجربه خواهند کرد و سپس اصلاح قیمت شدیدی خواهیم داشت.

نمودار قیمت بیت کوین در تایم فریم ۳ روزه
نمودار قیمت بیت کوین در تایم فریم ۳ روزه؛ منبع: X

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا