اخبار بیت کویناخبار عمومی

تحلیل گران: بیت کوین دوباره به ۲۰ هزار دلار خواهد رسید!

 بیت کوین در سال ۲۰۱۷ بیشترین قیمت خود را تجربه کرد و بعد از آن تا امروز در یک بازه نزولی قرار گرفت و ۵ رقمی شدن بیت کوین برای همه علاقه مندان به این حوزه تبدیل به یک آرزو شده است.

متخصصان و تحلیلگران این حوزه، با توجه به مسائل مختلفی بازار را بررسی می کنند و هرکدام نظرهای متفاوتی و پیش بینی های متفاوتی دارند. اما با این وجود هنوز هیچکدام قادر نیستند تا یک تاریخ دقیق برای بازگشت بازار و روند صعودی در نظر بگیرند. البته این هم باید ذکر کنیم که تقریبا همه این نظر را دارند که این وضعیت بالاخره روزی تمام میشود و روند نزولی به پایان می رسد و دوران اوج قیمت بیت کوین، این بار حتی شدیدتر، بازخواهد گشت.

الستیر میلن (Alistair Milne)، مدیر اصلی سرمایه گذاری شرکت Digital Currency Fund، به تازگی در حساب توییتر خود پیش بینی جالبی کرده است. او اعلام کرده است که اگر قیمت بیتکوین احیا شود، FOMO یا ترس از دست دادن زمان سرمایه گذاری خیلی بیشتر از بار قبل اتفاق خواهد افتاد و این موضوع روی افزایش بیشتر تاثیر خواهد گذاشت.

این کارآفرین و سرمایه گذار در توییتر خود دلیل اینکه هنوز به افزایش قیمت بیت کوین اعتقاد دارد را بیان کرد. میلن گفت سال ۲۰۱۸ مانند جهنم بود و حالا بیت کوین از جهنم به بهشت خواهد رفت. او که ۶۲ هزار نفر دنبال کننده در توییتر دارد، گفت بسیاری از قدیمی های این بازار فکر میکنند بیت کوین یک «فرصت سرمایه گذاری نامتقارن» است.

طبق نظر افراد مطرح دیگر در این حوزه که زیر این پست نظر گذاشتند، مانند مارک یوسکو و آنتونی پامپلیانو، به نظر می رسد آنها هم این نامتقارن بودن بیتکوین را قبول دارند. افت ۸۰ درصدی قیمت بیت کوین نسبت به بالاترین قیمت آن و پیش بینی اکثر تحلیلگران مبنی بر بازگشت دوران اوج بیت کوین، می تواند همه را متقاعد کند که این موضوع حقیقت دارد و قیمت بیت کوین تقارن و پیوستگی ندارد.

میلن بعد از این موضوع به مسئله قانون گذاری اشاره کرد و گفت قطعا شفاف سازی و رگولاتوری در سال ۲۰۱۹ برای همه ارزهای دیجیتال شدید تر خواهد شد. او در نهایت بیت کوین را با طلا مقایسه کرد و گفت بیت کوین مانند معاملات بر پایه طلاست با این تفاوت که یک اهرم ۱۰۰ برابری نوسان دارد. او در اخر گفت بیت کوین در آینده جایگاه خود را محکم می کند و اتفاقات مهمی برای آن رقم خواهد خورد.

شما چقدر با این نگاه موافق هستید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

 

منبع
newsbtc

ساناز وفی

از بچگی گیمر بودم و دنیای بازی برام جذاب بود. بزرگتر که شدم با همون نگرش دنیای فانتزی، مهندس هوافضا شدم و همیشه دنبال کشف دنیاهای جدید بودم. بر خلاف خیلی از اهالی کریپتو، سال ۲۰۱۶ با اتریوم وارد دنیای بلاکچین شدم و یکی از اصلی‌ترین مباحث مورد علاقه من اکوسیستم اتریوم، اتریوم و لایه‌دوم‌ها ست.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا