اخبار خارجی

ایجاد رعب و وحشت؛ انتقال بیت کوین به ارزش ۳.۲۵ میلیارد دلار از صرافی کوین بیس!

بیت کوین در سال ۲۰۱۹، سال بسیار فعالی داشت، به طوری که نوسانات قیمت باعث شد قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان افزایش یابد و همینطور قیمت سایر ارزهای دیجیتال نیز رشد کند. پس از افزایش قیمت بیت کوین، تراکنش ها و انتقال های بسیاری زیادی با مقادیر چشمگیر انجام شد. انتقالی به ارزش ۳.۲۵ میلیارد دلار که اخیرا انجام شد، مجددا نگاه ها را به سمت اکوسیستم بیت کوین معطوف کرد، به طوری که باعث شد کاربران علاقمند به این صنعت نگاهی عمیق تر به بازار انتقال ها بیاندازند.

اخیرا سایت Whale Alert که یکی از وبسایت های رصد کننده انتقال ارز دیجیتال است، بیان کرد ۱۸,۸۹۹ بیت کوین مجموعا به ارزش ۱۵۳.۴۴ میلیون دلار از کوین بیس به کیف پول ناشناسی انتقال یافته است. این انتقال دارای هش cbc24d99af76c969b037ebd3824a0e9b6794e423e261a و آدرس بیت کوین نیز 3Qy5mTpumWh24f5UdwGPJEhStoD3A25fK9 بود. این کیف پول ناشناس دارای ۴ آدرس متفاوت بود و انتقال مورد نظر در ۴ بخش و با مقادیر ۰.۳۰۲، ۱۹۹۹.۸۹، ۹۸۹۹.۸۹ و ۶۹۹۹.۸۵ بیت کوین انجام شد. این انتقال سابقه زمانی در ساعت ۲۲:۵۱ روز ۱۲ ژوئن داشت.

یکی از کاربران توییتر با نام‌ کاربری C3|Nik که از طرفداران معروف ارز دیجیتال است در خصوص این انتقال گفت:

۱۸۹۰۰ بیت کوین چند ساعت قبل به کوین بیس انتقال یافت. روشی آسان برای ترساندن افرادی که این نوع تراکنش ها را به عنوان دامپ در نظر می‌گیرند. چند ساعت بعد، کل ۱۸۹۰۰ بیت کوین در سه انتقال مجزا از کوین بیس خارج شد. انتقال های جعلی.

این انتقال به عقیده بسیاری از اعضای جامعه، روشی برای به جریان افتادن مجدد بازار بود. هرچند با نگاهی به نمودارها، مشخص می‌شود که نوسان قیمت بیت کوین همانند چند روز اخیر بود. C3|Nik افزود:

بازار واکنش چندانی نشان نداد. به نظر می‌رسد افرادی که این انتقال ها را جدی می‌گرفتند، درس خود را به خوبی یاد گرفته اند… یا ممکن است که سرمایه خود را نقد کرده باشند.

یکی از کاربران توییتر از این فرصت استفاده کرد تا نظر خود را بیان کند. وی گفت: چرا و چطور کوین بیس به آسانی اجازه ورود و خروج ۱۸۹۰۰ بیت کوین را داد اما هنگامی که من می‌خواهم ۵۰۰ دلار انتقال دهم باید یک هفته صبر کنم؟

نظرات این طرفدار کریپتو توسط اکثر اعضای جامعه این ارز دیجیتال نیز به اشتراک گذاشته شد. بسیاری از افراد گفتند که صنعت دارایی دیجیتال به منظور توسعه و رشد ماندگار باید بالغانه تر عمل کند.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا