اخبار خارجی

شروع طوفانی بیت تورنت؛ افزایش ۷۰ درصدی قیمت!

بیت تورنت (BTT) توکن جدید بازار ارز دیجیتال به صورت گسترده توسط بسیاری از اعضای جامعه ترون و سایر صرافی ها پذیرفته شده است. این کوین که ماه گذشته عرضه شد، از لحاظ حجم معاملات ۲۴ ساعته در رتبه ششم قرار دارد و قیمت آن تقریبا ۶ برابر قیمت ارائه شده در ICO شده است.

نمودار بیت تورنت

توکن بیت تورنت با افزایش ناگهانی قیمت مواجه شد و طی تنها چند ساعت پامپ ۵۰ درصدی داشت. در زمان تهیه این خبر، قیمت این توکن ۰.۰۰۱۲ دلار و حجم معاملات آن نیز ۶۰۶ میلیون دلار است که بیشتر از ریپل (XRP)، ترون (TRX)، استلار (XLM) و بیت کوین SV می‌باشد. قیمت این کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۷۰ درصد افزایش داشته است، هرچند طی چندین ساعت گذشته با کاهش ۴.۹۶ درصد مواجه شده است.

بیشترین حجم معاملات این کوین در صرافی UPbit بود که حجم معاملات ۲۴۳ میلیون دلار با جفت معاملاتی BTT/KRW ثبت کرده است. حجم معاملاتی این توکن در صرافی بایننس با جفت معاملاتی BTT/USDT به میزان ۱۴۴ میلیون دلار و با جفت معاملاتی BTT/BTC در همین پلتفرم به میزان ۱۱۱ میلیون دلار ثبت شده است.

فروش توکن BTT در تاریخ ۲۸ ژانویه در پلتفرم بایننس به اتمام رسید و ۵۹.۸ میلیارد توکن فروخته شد. با این حال، مشکلات فنی نیز وجود داشت که کاربران را سردرگم کرد.‌ در این خصوص، جاستین سان موسس و مدیرعامل ترون و مالک بیت تورنت اعلام کرد:

مایلم که با صرافی بایننس مشورت کنم تا به هرکسی که امروز نتوانست توکن BTT دریافت کند، توکن رایگان اهدا شود. جامعه بیت تورنت حضور شما را می‌خواهد. ما به جزییات بیشتری از جانب شما نیاز داریم.

پس از اعلام جاستین سان در خصوص ایردراپ موفقیت آمیز ۵,۰۰۰ توکن BTT، وی توییت کرد:

بیت تورنت به کاربرانی که نتوانستند در هنگام عرضه، در صرافی بایننس توکن BTT خریداری کنند، ۵,۰۰۰ توکن BTT ایردراپ کرد.

در حال انتشار این خبر، بیت تورنت حدود ۷۱.۴۳ درصد افزایش یافته و قیمت این ارز دیجیتال ۰.۰۰۱۲۱۴ دلار می باشد و پامپ این ارز دیجیتال همچنان ادامه دارد.

  • جهت اطلاع از قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می توانید به قیمت لحظه ای ارز دیجیتال سایت میهن بلاکچین مراجعه کنید.
  • در صورت تمایل به تبادل نظر و صحبت آزاد در مورد بیت تورنت (BTT) می توانید به صفحه قیمت BTT مراجعه نمایید و  نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در قسمت ارسال نظر این کوین مطرح نمایید. 

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا