رمزارز در ایران

🔴 صرافی بیترکس سرمایه کاربران ایرانی را آزاد کرد!

طبق شواهد و گفته کاربران، صرافی بیترکس اقدام به پرداخت سرمایه کاربران ایرانی کرده است و برخی از کاربران موجودی حساب خود در صرافی بیترکس را دریافت کرده اند.

امروز کاربران بسیاری اعلام کردند که بیترکس مبالغ سرمایه آنها را به کیف پول یا صرافی های معرفی شده واریز کرد. بیترکس صرافی آمریکایی است که در سال ۲۰۱۷ بدون اینکه به کاربران اطلاعی بدهد و یا اجازه برداشت از حساب ها را امکان پذیر کند، حساب تمام کاربران ایرانی در این صرافی را بست و سرمایه ها بلوکه شد.

چندین ماه پیش در تاریخ ۱۶ آبان این صرافی اعلام کرد که طبق شرایط و ضوابط تعیین شده، کاربران ایرانی می توانند سرمایه های خود را از این صرافی خارج کنند. اما این شرایط در واقع همانند هفت خان رستم بود زیرا طی این چند ماه هر صرافی که به بیترکس معرفی می شد، معمولا پذیرفته نمی شد.

اما اکنون طبق گزارش کاربران، صرافی بیترکس واریزی آنها را انجام داده است. صرافی های معرفی شده که پذیرفته شده اند، بایننس، کوکوین و crex24 می باشند. طبق گفته ها پرداخت ها از ۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ دلار بوده اند و واریز شدند.

صرافی بایننس در خصوص دریافت واریزی های بیترکس به کاربران گفته بود که بهتر است این کار را انجام ندهند و نمی توانند این سرویس را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهند. اما حالا عده زیادی از کاربران تایید کردند که آنها بایننس را به عنوان صرافی معرفی کرده بودند که بیترکس فایل آنها را پذیرفته و کوین ها را واریز کرده است. البته باید به این نکته توجه داشت، از آنجایی که بایننس اعلام کرده بود این سرویس را در اختیار کاربران قرار نمی دهد، ممکن است به هنگام واریز مبالغ زیاد به حساب، کاربران با مشکلاتی از طرف بایننس مواجه شوند و حساب آنها مسدود شود تا احراز هویت کنند. البته تمامی این ها در حد حدس و گمان است اما پیشگیری بهتر از درمان است.

همچنین تا به حال گزارش شده است افرادی که صرافی های کوکوین و crex24 را معرفی کرده اند نیز موجودی خود را دریافت کرده اند. اما بهتر است به صرافی های شناخته شده که در این حوزه معتبر می باشند بسنده کنید.

متن آخرین ایمیلی که بیترکس پس از انجام واریزها ارسال کرده بود به صورت زیر بود:

Thank you for the information you have provided. At this time we are processing your withdrawal request. This process may take some time, and as such we greatly appreciate your continued patience. For your convenience you will find a copy of your current balances attached.

از اطلاعاتی که ارائه دادید متشکریم. اکنون در حال پردازش درخواست برداشت شما هستیم. این پروسه ممکن است زمانبر باشد و از صبر شما کمال تشکر را داریم. برای راحتی کار شما، کپی از موجودی حسابتان را پیوست کردیم.

پس از دریافت این ایمیل ظاهرا بیترکس موجودی شما را واریز می کند.

البته شایان ذکر است که پول تمامی افراد واریز نشده است و به نظر می رسد بیترکس به ترتیب اقدام به واریز سرمایه کرده است. نیازی به نگرانی نیست و تنها کافی است مشخصات فایل را به درستی وارد کنید تا پرونده شما در دست بررسی قرار گیرد. در خصوص اینکه فایل را چگونه ارسال کنید می توانید مقاله دارایی های مصادره شده خود را در صرافی بیترکس آزاد کنید! را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که بیترکس تنها تا تاریخ یک مارس ۲۰۲۰ (۱۱ اسفند ۹۸) به کاربران فرصت داده است تا فایل خود را ارسال کنند و اگر هنوز فایل خود را ارسال نکرده اید حتما زمان تقریبی برای بررسی پرونده خود را در نظر بگیرید. تقریبا حدود ۲ هفته یا کمتر زمان می برد تا بیترکس پاسخ تایید فایل شما را بدهد. اگر صرافی شما تایید نشود دوباره باید فایل جدید به همراه صرافی جدیدی ارسال کنید.

منبع
میهن بلاکچین

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
18 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا