اخبار بلاکچین

امکان انعام دهی در توییتر و ردیت با استفاده از مرورگر بریو فراهم خواهد شد!

صدها ساعتی که به جای مطالعه و درس خواندن، در اینترنت وقت می‌گذرانید و مطالب طنز می‌خوانید سرانجام برای شما سودآور خواهد بود. مرورگر بریو که توسط برندن آیک تاسیس شده و سرمایه خود را از ICO تامین کرده، قصد دارد تا سیستم پرداخت پول و انعام دهی (tipping) سایت reddit و توییتر را به سیستم پرداختی ارز دیجیتال خود اضافه کند.

کاربران پس از اینکه خودشان سیستم پرداختی را از صفحه تنظیمات مرورگر فعال کنند، قادر خواهند بود تا حساب کاربری شبکه اجتماعی خود را به کیف پول BAT موجود در مرورگر بریو متصل کرده و بتوانند به کاربران دیگر در ازای فعالیت آنها پول یا انعام داده و یا انعام آن ها را بپذیرند.

شرکت سازنده بریو با تاکید بر اینکه این قابلیت در پایان سال اجرایی خواهد شد، گفت سیستم پرداختی به صورت مدل انعام دادن (tipping) یا پرداخت پول خواهد بود. در این مدل هنگامی که کاربری توییت را پسندید می‌تواند به توییت کننده BAT بدهد و به وی بگوید که انعام داده است.

کاربران سایت Twitch و یوتیوب همراه با مدیران وبسایت ها در حال حاضر می‌توانند به عنوان ناشران و عرضه کنندگان بریو ثبت نام کنند و پرداخت های BAT را از بینندگان، خوانندگان و طرفداران خود بپذیرند. کاربرانی که می‌خواهند به دلیل مطالب با کیفیت به ناشران جایزه دهند اکنون می‌توانند این کار را انجام دهند. با استفاده از این قابلیت می‌توانند تعیین کنند که ماهانه پرداخت های مشخصی انجام شود و یا اجازه دهند مرورگر بریو بر اساس مدت زمانی که کاربر صرف مطالب هر ناشر کرده است، پرداخت های ماهانه مشخص شده را تقسیم کند.

مرورگر بریو که به طور پیش فرض تبلیغات سایت ها را مسدود می‌کند، نسخه آزمایشی را دو ماه قبل آغاز کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا در تبلیغاتی که داده های آن ها را به خطر نمی‌اندازد شرکت کرده و ارز دیجیتال دریافت کنند. در بلند مدت بریو تصمیم دارد به کاربران اجازه دهد تا ۷۰ درصد درآمد حاصل از تبلیغات را از طریق این سیستم دریافت کنند. هم چنین ناشران نیز بخشی از این درآمد را دریافت خواهند کرد و بریو نیز قسمت اندکی از درآمد را به خود اختصاص خواهد داد.

این شرکت گزارش داد که تا ماه جولای مرورگر بریو در تمام دستگاه ها ۳ میلیون کاربر فعال داشته و انتظار دارد تا پایان سال این رقم به ۵ میلیون کاربر برسد.

بریو تنها مرورگری نیست که در صدد یکپارچه سازی  ارز دیجیتال با خدمات خود می‌باشد. ماه گذشته شرکت اپرا اعلام کرد که کیف پول اتریوم را به نسخه اندرویدی مرورگر خود اضافه خواهد کرد و هفته جاری گفت کاربران قادر خواهند بود کیف پول اتریوم تلفن همراه خود را به مرورگرهای رایانه ای هم متصل کنند.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا