اخبار خارجی

شرکت بیت‌مین قیمت اسیک S19 را اعلام کرد

کالین وو متخصص ارزهای دیجیتال در کشور چین، از همایش اخیر شرکت بیت‌مِین خبر داد. شرکت Bitmain تولیدکننده دستگاه‌های استخراج بیت کوین (Asic) است. در این کنفرانس قیمت دستگاه‌های جدید S19 و شرایط پیش خرید آنها اعلام شد. این کنفرانس اولین رویداد این شرکت بعد از جدا شدن مدیر سابق آن است.

در ابتدای مراسم، مدیر جدید بیت مین پیش‌بینی خود را در مورد ادامه روند گاوی بیت کوین مطرح کرد. او معتقد است که قیمت بیت کوین تا ۳۰۰،۰۰۰ دلار بالا خواهد رفت. پس از آن اعلامیه‌ای در خصوص شرایط پیش فروش انت ماینرهای S19 منتشر شد.

در حال حاضر قدرت پردازشی به‌ازای هر تراهش بر ثانیه معادل ۹۴ دلار ارزش دارد. با توجه به اینکه تنها دو مدل دستگاه با نرخ هش بالاتر از ۱۱۰ تراهش بر ثانیه وجود دارد، قیمت هر دستگاه بیش از ۱۰،۰۰۰ دلار خواهد بود.

توییت کالین وو در مورد دستتگاه جدید بیت مین

برای شرکت در پیش فروش این تجهیزات، خریدار باید ۲۰٪ از کل مبلغ را در ابتدا پرداخت نماید. همچنین حداقل تعداد دستگاه ASIC که در هر سفارش ارسال می‌شود ۱۰۰۰ عدد است.

انت ماینر چیست؟ همه چیز درباره Antminer

همکاری در بحبوبه تحقیقات دولتی

بیت‌مین در جریان این همایش به همکار تایوانی‌اش، شرکت TSMC تندیس بهترین همکار را اعطا کرد. این در حالیست که دولت تایوان در حال انجام تحقیقات در مورد این شرکت است. این شرکت تامین کننده چندین نسل از کارت‌های پردازشی لازم برای استخراج ارز دیجیتال است.

پس از آن بین شرکت‌های بیت مین و شرکت کریپتو محور پارالل ونچرز، فینیکس و پاوری چندین توافق همکاری امضا شد.

نسل ۱۹ دستگاه استخراج بیت کوین شرکت بیت‌مِین بیش از یک سال قبل رونمایی شده بود. این دستگاه از قدرت هش ۹۰ الی ۱۰۵ تراهش بر ثانیه برخوردار است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا