اخبار بیت کوین

پیش‌بینی یک تحلیلگر: قیمت بیت کوین پیش از ادامه روند صعودی اصلاح خواهد شد

علی (Ali)، تحلیلگر مشهور کریپتو معتقد است در حال حاضر قیمت بیت کوین در فاز رالی «ناباوری» قرار دارد و با توجه به چرخه‌های روانی بازارهای مالی، احتمالا رالی فعلی بازار کریپتو به زودی اصلاح خواهد شد.

به نقل از کوین ادیشن، شک و تردید در مورد وضعیت فعلی بازار رمزارزها در نهایت می‌تواند منجر به ریزش قیمت‌ها در کوتاه‌مدت شود. با این حال، پس از این فاز اصلاحی، احتمالا دوباره شاهد از سرگیری روند صعودی خواهیم بود.

علی تحلیلگر بازار کریپتو، در پستی در پلتفرم X (توییتر سابق)، از نمودار معروف چیت شیت وال استریت (Wall Street Cheat Sheet) برای نمایش چرخه بازار استفاده کرده است تا نشان دهد رالی فعلی بازار کریپتو به زودی اصلاح خواهد شد.

علی خاطر نشان کرد وضعیت فعلی بازار کریپتو با شک و تردید مواجه است که منجر به اصلاح قیمت خواهد شد. با این حال، او پیش‌بینی کرد اصلاح قیمت بیت‌کوین جزئی و مختصر خواهد بود که قبل از یک روند صعودی با پتانسیل صعودی قابل‌توجه رخ خواهد داد.

توییت علی
توییت علی به همراه نمودار معروف چیت شیت – منبع: X

رالی ناباوری (Disbelief)، اولین رالی پایداری است که بازار را از وضعیت نزولی خارج می‌کند. رالی مکنده مرحله بعدی پس از فاز «افسردگی (Depression)» است. همان طور که در چیت شیت نشان داده است، رالی افسردگی هم مانند رالی‌های قبل از خود متوقف می‌شود.

اما رالی ناباوری آخرین مرحله پیش از خروج کامل قیمت از بازار نزولی است. نمودار چیت شیت نشان می‌دهد رالی ناباوری آغازگر روند صعودی (بولران) است. زمانی که خوش‌بینی، باور، هیجان و سرخوشی در بازار کاربران را متقاعد کند که بهبود قیمت و ریکاوری امکان‌پذیر است، این رالی بازار را به فاز «امید» وارد می‌کند.

علیرغم پیش‌بینی اصلاح قیمت، این تحلیلگر معتقد است قیمت بیت کوین ریزش سنگینی را تجربه نخواهد کرد. بر اساس پیش‌بینی علی، بیت کوین در این فاز ممکن است تا کف محلی ۳۵٬۰۰۰ دلار یا نهایتا ۳۰٬۰۰۰ دلار کاهش یابد.

در واکنش به پیش‌بینی این تحلیلگر، تعداد زیادی از افراد با موضع او موافق بودند و همچنین خاطر نشان کردند مشتاقانه منتظر این پولبک برای افزایش سرمایه‌گذاری بیشتر و خرید بیت کوین هستند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا