متوسط مقالات عمومی

چین لینک سپر بلای تریدر‌های برجسته بیت کوین می‌شود !

LINK که توکن مدیریتی چین لینک (Chainlink) است اخیرا به عنوان سپر بلای تریدر‌های برجسته بیت کوین ظاهر شده است. یکی از تریدر‌های بیت کوین با صراحت به این موضوع اشاره کرده است و ابراز داشته که اگر بیت کوین به سطوح بالا‌تر از ۱۳۰۰۰ دلار برسد، همچنان به نگه داشتن آن ادامه می‌دهد و چنانچه با افت قیمت مواجه شود، از آلتکوین‌های دیگر برای پوشش ضرر استفاده خواهد کرد.

چین لینک که ششمین ارز دیجیتال بزرگ بازار است و در سال گذشته عملکرد خوبی داشته است، برای این استراتژی بسیار مناسب است. این تریدر با یک نام مستعار در توییت اوایل روز چهارشنبه خود ابراز داشت که می‌خواهد یک پوزیشن فروش استقراضی دارای نسبت بالای پاداش به ریسک را در مقابل بالا رفتن احتمالی بیت کوین ایجاد کند.

استفاده از چین لینک در این استراتژی سفارشی

رشد و توسعه چین لینک

قاعدتا پوزیشن محافظتی فروش استقراضی به استراتژیی اشاره دارد که در آن یک تریدر پوزیشن فروش استقراضی را برای یک دارایی ایجاد می‌کند که قبلا برای آن دارایی پوزیشن خرید استقراضی را باز کرده است. در حالی که این تریدر دارای نام مستعار، استراتژی‌های خرید استقراضی چین لینک خود را افشا نکرد، به نظر می‌رسد که او تغییراتی در ترفند پوزیشن محافظتی فروش استقراضی داده باشد و در عوض، یک دارایی را در مقابل دارایی دیگر قرار داده باشد.

این تریدر از یک طرف دوست دارد که به نگهداری بیت کوین بپردازد زیرا این ارز دیجیتال وارد پورتفولیو و سرویس‌های سازمان‌های بزرگی مانند پی پال شده است و همچنین چاپ پول‌های اخیری نیز که در جهان روی داد، چشم‌اندازی صعودی را برای بیت کوین رقم زده است.

همین احساسات است که باعث تسلط بیشتر بیت کوین بر بازار ارز دیجیتال شده است و اخیرا میزان این تسلط به نسبت ماه‌های قبل بیشتر هم شده است. به بیان ساده می‌توان گفت که بیت کوین در حال جذب سرمایه از بازار آلتکوین است و این در حالی انجام می‌شود که چیزی به انتخابات ایالات متحده آمریکا باقی نمانده است.

این موضوع انگیزه این تریدر برای فروش استقراضی چین لینک را بیشتر مشخص می‌کند و از این طریق می‌تواند به سرمایه‌گذاری خود در بیت کوین ادامه دهد. با این وجود، تریدر مورد بحث تارگت این فروش استقراضی را فاش نکرده است، تارگتی که بعد از آن اقدام به خرید دوباره چین لینک خواهد کرد.

این تریدر در توییتی ابراز داشت که پوزیشن فروش استقراضی چین‌لینک او با سود ۱.۵ درصدی همراه بوده است. او همچنین افزود که برای مدتی به فروش استقراضی هیچ چیزی نخواهد پرداخت زیرا بیت کوین خیلی سریع بالا خواهد رفت.

آینده چین لینک چه می‌شود؟

چین‌لینک نیز مانند بیت کوین یک پروژه مالی غیر متمرکز و معتبر است که آینده بخش اوراکل (oracle) را رقم خواهد زد. این پروتکل در سال ۲۰۲۰ حدود ۱۱۲ مشارکت جدید برقرار کرده است و از زمان راه‌اندازی شبکه اصلی تا حالا حدود ۲۰۰ سازمان را در کنار هم قرار داده است. چین لینک یک پروژه کاربردی است و اینک حدود ۳۰ پروژه از راه‌حل‌های خوراک‌دهی داده چین لینک استفاده می‌کنند. اینها همگی باعث افزایش تقاضا برای چین لینک به عنوان یکی از پروژه‌های قوی فضای بلاک چین شده‌ است. شما چه فکر می‌کنید؟ آیا استراتژی این تریدر را می‌پسندید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
thebitcoinnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا