اخبار خارجی

نهنگ های چین لینک ۲۵٪ موجودی رمز ارز LINK را در اختیار دارند

بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته توسط شرکت تجزیه‌وتحلیل سنتیمنت، نهنگ‌های چین لینک (آدرس‌های میلیونر این شبکه که بین ۱۰۰،۰۰۰ تا ۱۰ میلیون واحد توکن LINK در اختیار دارند) در طول ماه‌های گذشته مشغول انباشت بوده‌اند و اکنون، مقدار بی‌سابقه‌ای از این توکن را در اختیار خود دارند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو گلوب، آژانس خبری ۱۷۵ ساله اسوشیتد پرس (Associated Press) اعلام کرد که طی همکاری با چین لینک، داده‌های اقتصادی، ورزشی و انتخاباتی را در اختیار این شبکه قرار خواهد داد. این همکاری ارزش منابع اطلاعاتی برای قراردادهای هوشمند را بهبود می‌بخشد و به بهبود آنها کمک خواهد کرد.

بر اساس اطلاعات سنتیمنت نهنگ‌های چین لینک حدود ۲۴.۸٪ از موجودی رمز ارز LINK را در اختیار دارند.

نهنگ‌های چین لینک

به گفته سرگئی نازاروف، یکی از بنیان‌گذاران چین لینک، اوراکل‌های شبکه می‌توانند داده‌های جدیدی را به بلاکچین منتقل کنند و توسعه‌دهندگان می‌توانند به وسیله آنها برنامه‌های کاربردی موردعلاقه کاربران را ایجاد نمایند. بنابراین، داده‌های Associated Press می‌تواند توسعه‌دهندگان را در ساخت برنامه‌های مالی غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند با مجموعه‌ای از موضوعات گسترده‌ای که پیش‌تر غیرقابل دسترسی بود یاری کنند.

بر اساس گزارش قبلی میهن بلاکچین، اوراکل چین لینک در همکاری با بلاکچین کاردانو به این شبکه کمک خواهد کرد تا از توسعه‌دهندگان بتوانند از امکانات Chainlink برای توسعه قراردادهای هوشمند استفاده کنند.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا