اخبار خارجی

جلوگیری از شیوع ویروس کرونا؛ مقامات چینی فارم های ماینینگ بیت کوین را تعطیل می کنند!

مقامات و مسئولان کشور چین در حال تعطیل کردن فارم های ماینینگ بیت کوین به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا هستند.

چندین هفته از شناسایی ویروس کرونا می گذرد و هنوز راه درمانی برای این ویروس کشنده یافت نشده است. با شیوع این بیماری در دنیا، چین اقدامات پیشگیرانه جدی را اعمال کرده است به طوری که اگر فردی در خیابان های چین قدم بزند و ماسک نداشته باشد دستگیر می شود.

طبق گزارش روز جمعه Finance Magnates، جیانگ ژوئر اپراتور استخر ماینینگ بیت کوین بیان کرده است که تاسیسات ماینینگ او همراه با تاسیسات سایر استخرها توسط مسئولان تعطیل شده است.

جیانگ گفت پلیس شیوع ویروس کورونا را دلیل تعطیل شدن تاسیسات ماینینگ او اعلام کرده است. همچنان درمانی برای این ویروس پیدا نشده است و افراد زیادی در چین و جهان هر روزه به این ویروس مبتلا می شوند.

وی در این خصوص نوشت:

من یک فارم ماینینگ در حومه شهر دارم. پلیس به این تأسیسات آمد و ما را مجبور به خاموش و تعطیل کردن تمام تجهیزات ماینینگ کرد. انجام اقدامات رایج و سختگیرانه به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کورونا کاملا منطقی است اما تعطیل کردن تجهیزات ماینینگ چه ارتباط یا نفعی به این موضوع دارد؟

وی افزود:

شاید تمام تاسیسات دیگر نیز تعطیل شده باشند و این موضوع فقط مختص ما نباشد. اگر این موضوع ادامه یابد، افراد بسیار زیادی قبل از آنکه از این ویروس بمیرند، به دلیل فقر از بین می‌روند.

علیرغم ترس موجود از ویروس کورونا و تعطیل شدن تاسیسات ماینینگ توسط مسئولان کشور چین، هش ریت بیت کوین از ابتدای سال تاکنون هم چنان به رشد خود ادامه می‌دهد.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا