اخبار آلتکویناخبار بیت کویناخبار عمومی

مدیر Bitcoin.org: بیت کوین کش به زودی از بین خواهد رفت!

کبرا یکی از موسسان Bitcoin.org و بیت کوین تاک چند ساعت قبل در شبکه مجازی به بحث در خصوص بیت کوین در مقابل بیت کوین کش پرداخت. او در توییت بحث برانگیزی خاطر نشان کرد وی متقاعد شده است که راجر ور و سایر افراد بیت کوین کش به زودی دست از حمایت این آلتکوین کشیده و مجددا به سمت بیت کوین روی می‌آورند. کبرا در توییت خود گفت:

من متقاعد شده ام که راجر ور و سایر افراد بیت کوین کش در سال ۲۰۱۹ به سمت بیت کوین باز خواهند گشت. بیایید با آغوش باز از آنها استقبال کنیم. در این خصوص حتی خود راجر ور هم می‌داند که در جبهه اشتباهی قرار دارد. بیت کوین کش به سرعت در حال از بین رفتن است.

راجر ور در دنیای کریپتو به خاطر اسم مستعار مسیح بیت کوین معروف شده است. او یکی از اولین سرمایه گذاران بیت کوین بود. وی پس از مدتی بیت کوین را رها کرد تا وقت خود را به حمایت از پروژه جدید  بیت کوین کش اختصاص دهد.

از آن زمان، تلاش های راجر ور برای محافظت از سرمایه گذاری خود، او را به سمت انجام مجموعه اقداماتی سوق داد که بسیاری از کاربران در اکوسیستم کریپتو به شدت آن را محکوم به عدم راستگویی و شفافیت کردند. راجر ور حتی در معرض خطر شکایت در خصوص فریب کاربران بود. موضوع این شکایت فریب کاربران برای خرید بیت کوین کش بود به طوری که فکر کنند در حال خرید بیت کوین می‌باشند.

با نگاهی به رفتارهای راجر ور و دانستن پیشینه کبرا به عنوان شخصیتی بحث برانگیز در دنیای کریپتو، مشخص نیست که آیا صحبت های کبرا نوعی شوخی طعنه آمیز است یا یک بیانیه کاملا جدی.

در گذشته کبرا از مزایای این ارز دیجیتال تعریف کرده بود. سرعت بالای تراکنش ها و کارمزد کم آن ها، بعضی از نقاط قوت هایی بوده است که کبرا در خصوص این ارز دیجیتال گفته بود اما سطح بالای متمرکزسازی و ناسالم بودن جامعه آن، احتمال موفقیت این آلتکوین را از بین برد. کبرا در این خصوص در توییتر گفت:

بیت کوین کش به درد نخور است. زمان آن رسیده است که این ارز بدرد نخور را دور بریزیم. بیت کوین کش فرصت موفقیت داشت اما شرایط مطابق میل آن پیش نرفت. در اینجا اعلام می‌کنم که دیگر حساب های کاربری بیت کوین کش را دنبال نمی‌کنم. موفق باشید.

وی در توییت دیگری گفت:

بیت کوین کش مرده است. به رهبر و هدف جدیدی نیاز دارد در غیر این صورت به زودی ارزش آن به صفر خواهد رسید.

طبق صحبت های کبرا نه تنها بیت کوین کش مرده است، بلکه بیت کوین SV که فورک بیت کوین کش است نیز در ابتدای سال به عنوان یک کوین بی ارزش دسته بندی شد. کبرا در توییت های خود بیان کرد:

زمان آن رسیده است که تمام بیت کوین SV های خود را بفروشم. شتکوین بی ارزش.

تاکنون راجر ور در خصوص توییت های کبرا اظهار نظر نکرده است. با این حال در نگاه اول به نظر می‌رسد که پیش بینی کبرا خیلی دور از انتظار است. آخرین توییت راجر ور در خصوص تبلیغ سرویس انعام بیت کوین کش بود که توسط وبسایت Bitcoin.com ارائه شده است.

بیت کوین کش طی ماه گذشته عملکرد ضعیفی داشته است. این عملکرد ممکن است آنقدر ضعیف نباشد که این ارز دیجیتال را مرده در نظر گرفت، اما به میزانی هست که بین سرمایه گذارانی که تحمل ریسک کم را دارند نگرانی ایجاد کند.

منبع
ethereumworldnews

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا