کوین بیس پلتفرم معاملاتی خود را در ۱۱ کشور عرضه کرد!

کوین بیس (Coinbase) صرافی بزرگ ارز دیجیتال در آمریکا، پلتفرم معاملاتی کریپتو به کریپتو خود را در کشورهای زیادی گسترش داده است.

کوین بیس و پلتفرم معاملاتی پیشرفته آن کوین بیس پرو، پلتفرم معاملاتی کریپتو به کریپتو خود را در بیش از ۱۱ کشور آمریکای لاتین و جنوب شرقی آسیا گسترش داده است. این محصول در حال حاضر در کشورهای آرژانتین، مکزیک، پرو، کلمبیا، شیلی، هند، هنگ کنگ، کره جنوبی، اندونزی، فلیپین و نیوزیلند عرضه شده است.

مشتریان این صرافی در کشورهای ذکر شده می توانند ارزهای دیجیتال را خرید و فروش و همچنین ترید یا ذخیره کنند. این صرافی در پست اخیر بیان کرد که ارزهای دیجیتال در حال انتقال از وضعیت سرمایه گذاری به ارز کاربردی می‌باشند. در این پست آمده است:

این شرایط می‌تواند به شکل نسخه غیرمتمرکزی از خدمات مالی سنتی نظیر وام دهی و ریز پرداخت ها باشد که تاکنون به فکر کسی نرسیده است. قابلیت تبدیل از یک کریپتو به کریپتوی دیگر، ستون و پایه های این اقتصاد غیرمتمرکز جدید را تشکیل خواهد داد.

اخیرا این صرافی چندین توسعه جدید را معرفی کرده است. کوین بیس اخیرا چند توسعه جدید شامل افزودن پشتیبانی از EOS، آگور (REP) و میکر (MKR) و گسترش پرداخت های بین المللی را معرفی کرد. گزارش ها حاکی از آن است که گسترش پرداخت های بین المللی به کاربران امکان می‌دهد تا به طور آنی، پول ارسال یا دریافت کنند و هم چنین آن را به ارزهای کشور خود تبدیل کنند.

اوایل همین ماه کوین بیس محصول جدید خود را با نام کارت کوین بیس عرضه کرد که به مشتریان انگلستان امکان می دهد در فروشگاه ها و به صورت آنلاین ارز دیجیتال پرداخت کنند. این سرویس جدید به کوین بیس امکان می دهد تا به هنگام خرید توسط مشتریان، فورا و آنی سرمایه ارز دیجیتال آنها را به ارز فیات تبدیل کند.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر