اخبار خارجی

طی سقوط ارزهای دیجیتال، خرید استیبل کوین‌ها در کوین بیس افزایش یافته است!

کوین بیس (Coinbase) پلتفرمی است که از پرداخت‌های ارز دیجیتال برای فروشندگان اینترنتی پشتیبانی می‌کند، به تازگی از مرز ۲۰۰ میلیون دلار تراکنش طی دو سال فعالیت خود عبور کرد.

طبق اطلاعات منابع موثق به کوین تلگراف، این بخش از بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال آمریکا، در تاریخ ۲۶ مارس گزارش داده است که بخشی از موفقیت این پلتفرم، به دلیل وجود ۸۰۰۰ فروشنده‌ای است که در حال حاضر از خدمات پرداخت کوین بیس استفاده می‌کنند.

بیت کوین اولویت پرداخت خرده فروشی‌ها

اگرچه شیوع ویروس کرونا تاثیر منفی چشمگیری بر بازارهای سنتی داشته است، اما اخبار موجود از جانب کوین بیس کامرس بیانگر این است که مشتریان همچنان از استفاده از بیت کوین برای پرداخت هزینه محصولات راضی هستند.

جان زتلر (John Zettler) سرپرست امور محصولات کوین بیس کامرس گفته است که بیت کوین با فاصله بسیار زیادی، اولویت اصلی روش پرداخت در بین ارزهای دیجیتال ارائه شده در این پلتفرم است. او گفت:

مشتریان اغلب به ما می‌گویند بیت کوین همان ارز دیجیتالی است که بیشترین آشنایی و اعتماد را به آن دارند.

نوسان قیمت نکته‌ای است که پذیرش ارز دیجیتال توسط فروشندگان را با دشواری همراه می‌کند. هر چند اگر به ارقام گزارش شده توسط کوین بیس کامرس توجه کنیم، به نظر می‌رسد که فروشندگان بیشتری در حال پذیرش این روش پرداخت هستند.

استیبل کوین صرافی کوین بیس برنده بزرگ سقوط بازار ارز دیجیتال

اگرچه بیت کوین یکی از بیش‌ترین تاثیرات را طی سقوط بازار ارز دیجیتال در تاریخ ۱۲ مارس تجربه کرد، اما این شرایط برای استیبل کوین‌ها مزایای خوبی داشت، به طوری که حجم معاملات روزانه استیبل کوین‌ها به رکورد ۴۴۴ میلیون دلار رسید.

استیبل کوین صرافی کوین بیس به اسم USDC یکی از استیبل کوین‌هایی بود که دارندگان ارز دیجیتال به منظور حفظ سرمایه خود به آن روی آوردند. USDC با طی ۳۰ روز منتهی به ۲۵ مارس، با افزایش ۵۷ درصدی ارزش بازار مواجه شد.

می‌توان از USDC و سایر استیبل کوین‌ها برای خرید در کوین بیس کامرس استفاده کرد. این پلتفرم اخیرا استیبل کوین دای (DAI) را نیز به روش‌های پرداخت خود افزوده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا