اخبار کوتاه

صرافی کوینکس به جهت به‌روزرسانی فردا از دسترس خارج می‌شود

سرویس‌های صرافی کوینکس به دلیل به‌روزرسانی سیستم‌های معاملاتی این صرافی روز سه‌شنبه از دسترس خارج می‌شوند. جزییات این به‌روزرسانی در ادامه مطلب و در بخش اطلاعیه‌های صرافی کوینکس توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی کوینکس

کوینکس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سرویس‌های این صرافی سه‌شنبه ۲۴ آگوست (۲ شهریور) از ساعت ۱۳ به وقت تهران به جهت به‌روزرسانی سیستم‌های معاملاتی، به حالت تعلیق در می‌آیند. در این به‌روزرسانی سرویس‌های معاملاتی اسپات، معاملات مارجین، معاملات آتی (فیوچرز) و خدمات واریز و برداشت رمز ارزها به حالت تعلیق در می‌آید. تخمین زده شده است که این به‌روزرسانی به مدت ۳۰ دقیقه به طول انجامد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی بایننس

صرافی بایننس از به‌روزرسانی و هاردفورک شبکه‌های آوالانچ و فیرو پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: هاردفورک شبکه آوالانچ (توکن AVAX) روز سه‌شنبه دوم شهریور در ساعت ۱۸:۳۰ انجام می‌شود. هارد فورک شبکه فیرو روز پنچ‌شنبه ۴ شهریور ماه ساعت ۱۳ انجام خواهد شد. واریز و برداشت رمز ارزهای AVAX و FIRO یک ساعت قبل از تاریخ‌های اعلام شده به حالت تعلیق درخواهد آمد. معاملات این رمز ارزها در بازارهای بایننس طبق روال معمول خواهد بود. در نتیجه این به‌روزرسانی‌ها توکن‌های جدیدی ایجاد نخواهد شد.

صرافی بایننس جزییات قراردادهای آتی بیت کوین (Q0924 و Q1231) و اتریوم (Q0924 و Q1231) را تغییر داده است. این تغییرات روی maintenance margin اثر خواهد گذاشت. کاربران صرافی بایننس می‌توانند با مراجعه به این صفحه جزییات این تغییرات را بررسی کنند.

صرافی بایننس برنامه Binance Live را روی جدیدترین نسخه این صرافی اجرا می‌کند. این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا در برنامه‌های پخش زنده بایننس شرکت کنند. در حال حاضر استفاده از این برنامه تنها توسط لینک‌های دعوت از طرف کاربران فراهم شده است.

صرافی پنکیک سواپ

کاربران صرافی پنکیک سواپ می‌توانند در رای‌گیری اضافه شدن استخر شبکه Phala شرکت کنند. برنامه رای‌گیری برای راه‌اندازی این استخر تا ۲ شهریور ساعت ۱۳:۳۰ ادامه خواهد داشت. در صورت کسب رای به اندازه کافی، این استخر راه‌اندازی خواهد شد و کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌ CAKE توکن PHA دریافت کنند.

صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ در برنامه توکن‌سوزی هفتگی خود، روز دوشنبه ۵.۸۵ میلیون توکن CAKE به ارزش تقریبی ۱۴۸ میلیون دلار را سوزانده است.

صرافی گیت

دوره جدید سرویس Dual Currency صرافی گیت با دو رمز ارز اصلی بیت کوین و اتریوم راه‌اندازی شده است.

  • جزییات: سرویس Dual Currency  سرویسی است که در آن کاربران با سپرده‌گذاری رمز ارزهای بیت کوین یا اتریوم می‌توانند در تاریخ‌های تعیین شده سود خود را به صورت یکی از سه رمز ارز BTC, ETH, USDT دریافت کنند. نحوه مشارکت در این برنامه به این صورت است که کاربر بیت کوین یا اتریوم خود را در این سرویس به مدت مشخصی سپرده‌گذاری می‌کند. برای هر محصول دوره و قیمت معینی تعیین شده که بر اساس آن نحوه پرداخت سود به کاربر تعیین خواهد شد. به عنوان مثال در این دوره جدید اگر در سرویس بخش بیت کوین و پرداخت سود با بیت کوین در دوره ۱۹ روزه با قیمت ۶۰،۰۰۰ دلار شرکت کنید، دارایی شما به مدت ۱۹ روز در این سرویس قفل خواهد بود و پس از آن اگر قیمت بیت کوین در پایان دوره از ۶۰،۰۰۰ دلار بیشتر باشد سود شما با توجه به درصد سود سالانه مشخص شده آن به صورت BTC به حساب شما واریز می‌شود. در صورتی که قیمت بیت کوین از ۴۴۰۰۰ کمتر باشد سود شما به صورت USDT به حساب شما واریز خواهد شد. در این دوره قیمت‌های ارجاع بیت کوین در بازه ۴۴۰۰۰ دلار تا ۶۰،۰۰۰ دلار و قیمت‌های ارجاع اتریوم در بازه ۲۸۰۰ دلار تا ۳۸۰۰ دلار تعیین می‌شوند. همچنین دوره‌های شرکت در این سرویس برای بیت کوین از ۲ تا ۱۹ روز و برای اتریوم از ۲ تا ۱۲ روز در نظر گرفته شده است.

صرافی گیت مسابقه ترید توکن BDT را با ۱۵،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه از دوم شهریور ماه ساعت ۱۰:۳۰ به مدت یک هفته برگزار خواهد شد. برای شرکت در این مسابقه تکمیل این فرم الزامی است. در طرح اول این برنامه کاربران باید حداقل معادل ۴۰۰ دلار توکن BDT را به این صرافی واریز کنند. ۶۰۰ کاربر برتر با بالاترین حجم واریز مجموعا ۳۰۰۰ دلار به صورت توکن BDT جایزه دریافت می‌کنند. در طرح دوم این مسابقه کاربران بر اساس حجم خرید خالص آنها در بازار BDT/USDT رتبه‌بندی خواهند شد و ۲۰۰ کاربر برتر مجموعا ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه دریافت می‌کنند. همچنین در این دوره کاربرانی که در صرافی گیت ثبت‌نام کنند و یک ترید موفق انجام دهند معادل ۵ دلار توکن BDT جایزه دریافت می‌کنند. اولویت با افرادی است که زودتر ترید خود را تکمیل نمایند.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های FAN, BUSY, COFIX به مدت ۷ روز در سرویس HODL&EARN این صرافی تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه دریافت نمایند.

سرویس استارت‌آپ صرافی گیت در دسترس کاربران کشور هند قرار گرفته است.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین کمپین ترید توکن‌های لوریج‌شده را با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا ۹ شهریور ادامه خواهد داشت. برای شرکت در این مسابقه تکمیل این فرم الزامی است. در طرح اول این مسابقه ۱۰۰۰ کاربری که برای بار اول معاملات ETF را در صرافی کوکوین فعال نمایند و حجم معاملات آنها از ۵۰۰ دلار بیشتر باشد مشمول دریافت ایردراپ یک الی ۵۰ USDT خواهند بود. در طرح دوم این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای توکن‌های لوریج شده رتبه‌بندی خواهند شد. نفرات اول تا دهم مجموعا ۱۸۰۰۰ دلار، نفرات ۱۱ الی ۵۰ مجموعا ۸۰۰۰ دلار و سایر کاربرانی که حجم معاملات آنها بیشتر از ۱۰۰۰ دلار باشد مجموعا ۴۰۰۰ دلار جایزه دریافت خواهند کرد.

صرافی کوکوین مسابقه ترید توکن HAKA را با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۸ شهریور ادامه خواهد داشت. تمام کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازار HAKA/USDT از ۷۰۰۰ توکن HAKA بیشتر باشد رتبه‌بندی خواهند شد. نفرات اول تا سوم به ترتیب معادل ۱۰۰۰، ۸۰۰ و ۷۰۰ دلار توکن HAKA دریافت می‌کنند. نفرات ۴ الی ۱۰ و نفرات ۱۱ الی ۲۰ هرکدام به ترتیب معادل ۵۰۰ دلار و ۴۰۰ دلار از این توکن جایزه دریافت می‌کنند. سایر کاربران واجد شرایط به نسبت حجم معاملات‌شان سهمی از استخر جایزه به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار توکن HAKA دریافت خواهند کرد. علاوه بر آن هر روز ساعت ۲۰:۳۰ از موجودی HAKA کاربران صرافی کوکوین اسنپ‌شات گرفته می‌شود و در نهایت ۲۰ کاربر برتر بر اساس میانگین موجودی روزانه آنها مجموعا ۱۰،۰۰۰ دلار از این توکن جایزه دریافت می‌کنند.

صرافی هوبی

صرافی هوبی کمپین خرید در سرویس P2P را با ۱۰،۰۰۰ دلار دوج کوین جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این کمپین تا تاریخ ۳ سپتامبر ادامه خواهد داشت. تمام کاربرانی که مراحل احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند و در سرویس P2P صرافی هوبی حداقل ۱۰۰ دلار رمز ارز خریداری کنند مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۶۵۰۰ دلار به صورت توکن DOGE خواهند بود. همچنین ۳۵۰۰ دلار جایزه بین تمام کاربرانی که در این سرویس، سفارش فروش ثبت نمایند تقسیم خواهد شد.

صرافی هوبی کمپین معاملات آخرین هفته آگوست را با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این کمپین تا پایان ماه آگوست (۹ شهریور) ادامه خواهد داشت. طرح اول این کمپین مختص کاربران جدید است. کاربرانی که در این صرافی ثبت‌نام کنند و مراحل احراز هویت خود را تکمیل نمایند و حجم معاملات آنها در بازارهای آنی ۱۰۰ دلار باشد، مشمول دریافت بخشی از جایزه ۵۰۰۰ دلاری به صورت توکن HT خواهند بود. همچنین کاربران جدیدی که در سه روز متوالی حداقل روزانه ۱۰۰ دلار معامله انجام دهند مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۵۰۰۰ دلار خواهند بود. در طرح دوم این کمپین کاربرانی که برای اولین بار در سرویس‌های سواپ USDT-margin شرکت کنند و حجم معاملات آنها از ۵۰۰ دلار بیشتر باشد مشمول دریافت بخشی از جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری به صورت توکن HT خواهند بود. همچنین کاربرانی که حداقل ۳ دوست را به این صرافی دعوت کنند و افراد دعوت شده شرایط طرح اول کمپین را اجرا کنند، مشمول دریافت بخشی از جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری به صورت توکن HT خواهند بود. شرکت در این کمپین تنها با تکمیل این فرم امکان‌پذیر است.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینبازار فیوچرزسایر سرویس‌ها
بیت ایمنSOL,MATIC, XTZ,MANA, XEM,IOTA, FTM,HOT, FIL,GRT,AXSبازار ریالی
سلام‌کریپتوWAXP بازار ریالی
اوکی‌اکسچنجWAXP بازار ریالی
بایننس WAXPWAXP/BTC, WAXP/BNB WAXP/BUSD,WAXP/USDTC98DOGE/IDR,ADA/VND
به سرویس معاملات P2P اضافه شدند.
کوکوین
گیت WAXP
CRP
WAXP/USDT,WAXP/ETH
CRP/USDT
OCEAN/USDT,ERG/USDT
WXT/USDT,VELO/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا