اخبار کوتاه

مدیر عامل بایننس: ایجاد بازارهای رمز ارز جداگانه در کشورهای مختلف ایده مناسبی نیست

چانگ پنگ ژائو گفته است که ایجاد بازارهای کریپتو مختص به کشورهای مختلف ایده نامناسبی به شمار می‌آید.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس پس از گفتگوهای اخیر با دولت‌های کشورهای مختلف به نقطه ضعف‌های جداسازی بازارهای کریپتو اشاره کرده است.

بایننس به تازگی مجوز فعالیت در اسپانیا، ایتالیا و دوبی را اخذ کرده است و بدین ترتیب، فهرست کشورهایی که این صرافی به فعالیت در آن کشورها می‌پردازد بیش از پیش گسترش یافته است.

کشورهای مختلف جداسازی بازارها و دفاتر سفارش کریپتو بر اساس هر کشور را پیشنهاد دادند اما از طرف دیگر، ژائو با این ایده موافق نیست. او به عنوان یکی از طرفداران عرصه رمزارزها طی مشاوره با سازمان‌های دولتی مختلف به نیاز موجود در خصوص حفظ نقدینگی بسیار زیاد در بازار کریپتو اشاره کرده است.

توییت چانگ پنگ ژائو در خصوص ایجاد بازارهای کریپتو
منبع: Twitter

با توجه به اینکه صرافی بایننس در بیش از ۱۸۰ کشور به ارائه سرویس می‌پردازد، ژائو بیان کرده است که جداسازی این بازارها، جابجایی در بازارها را برای معامله‌گران بسیار آسانتر می‌سازد و بدین ترتیب، شاهد نوسان بیشتری در بازار خواهیم بود. مدیرعامل بایننس در ادامه اذعان داشته است:

نقدینگی بسیار زیاد هم‌چنین قیمت‌های بهتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هر چه اختلاف قیمت کمتری در بازارهای کریپتو وجود داشته باشد، اسلیپیج کمتری را شاهد خواهیم بود. این موضوع برای محافظت از مشتریان نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تاثیر مالی زیادی بر کاربران دارد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا