پیش بینی جدید تحلیلگر PlanB؛ قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می رسد

تحلیلگر معروف ارز دیجیتال، PlanB با به روزرسانی مدل محبوب قیمت بیت کوین خود، پیش بینی کرد که این ارز دیجیتال می‌تواند تا سال ۲۰۲۱ به قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد.

وی اندیکاتور کلیدی و مهمی برای مدل پیش بینی قیمت انباشت به جریان عرضه کرد که نشان می‌دهد روند صعودی قیمت بیت کوین تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۱ تازه شروع شده است.

تحلیلگر PlanB در تاریخ ۳۱ می در توییتر تایید کرد که نقطه قرمز رنگ که نشان دهنده افزایش قیمت است اکنون در مدل انباشت به جریان وجود دارد.

مدل انباشت به جریان، بیت کوین را به عنوان یک کالا نظیر طلا یا نقره در نظر می‌گیرد و ارزش موجودی کنونی این ارز دیجیتال را نسبت به مقدار استخراج شده ارزیابی می‌کند.

اگرچه بسیاری از افراد، روند صعودی بیت کوین پس از هاوینگ ۱۱ می را پیش بینی کرده اند، اما مدل PlanB با نقطه قرمز رنگ نشان می‌دهد که این روند صعودی چه زمانی رخ خواهد داد. نمودار فوق بر اساس این مدل نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

مدل انباشت به جریان

کوین تلگراف در ماه آوریل گزارش داد که PlanB از مدل انباشت به جریان بین دارایی جدید خود (S2FX) برای پیش بینی قیمت ۲۸۸,۰۰۰ دلاری بیت کوین تا سال ۲۰۲۴ استفاده کرده است. هارولد کریستوفر برگر (Harold  Christopher Burger) تحلیلگر ارز دیجیتال از این اطلاعات برای پیش بینی قیمت یک میلیون دلاری بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ استفاده کرده است.

مدل انباشت به جریان مخالفان خود را دارد. ویتالیک بوترین موسس اتریوم نکاتی را درباره این مدل بیان کرده بود و آن را “اراجیف به صورت منطقی در آورده شده” خوانده است.

در حال حاضر قیمت بیت کوین با کمی کاهش در کانال ۹۵۰۰ دلار قرار دارد.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
جَفر

بزرگواری این مسخره بازی چیه اون ایکون های اشتراک گذاری در سمت چپ تصویر
اصلا تمرکز رو گرفته و بخشی از متن رو گرفته
واقعا بیسوادی و بیشعوری خیلی بده