رمزارز در ایران

معاون وزیر ارتباطات: لایحه‌های صیانت از فضای مجازی و رمزارزها تا یک ماه آینده جمع بندی می‌شود

رضا باقری اصل معاون پارلمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در نشست با فعالان حوزه آی سی تی اعلام کرد لایحه‌های دولت در زمینه‌های طرح صیانت از فضای مجازی و همین‌طور رمزارزها تا یک ماه آینده بررسی و جمع‌بندی می‌شوند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از ایرنا، باقری اصل موضوعات مورد اشاره را دو لایحه خیلی مهم در حوزه اقتصاد دیجیتال نامید که تحت بررسی قرار دارند و تا یک ماه دیگر وارد کمیسیون مربوطه و سپس کارگروه اقتصاد دیجیتال خواهند شد و بررسی و جمع بندی می‌شوند.

معاون پارلمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه کار گروه اقتصاد دیجیتال در دولت شکل گرفته است، گفت:

سرمایه‌گذاری در حوزه آی سی تی بازارهایی را ایجاد کرده و باید با شناسایی مشکلات و نارسایی های آن، برای کسب و کارهای جدید و رفع مشکلات اقدام کرد.

پیش از این معاون وزیر ارتباطات اعلام کرده بود طی جلسه‌ با کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال مجلس، مقرر شده تا طرح «دارایی‌های دیجیتال» مجلس با پیش نویس رمز ارزش دولت ادغام شود و توسط کمیته دارایی‌های دیجیتال بررسی و نهایی شود.

منبع
ایرنا

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا