اخبار آلتکویناخبار عمومی

بانک های ایالتی در ویرجینیا در یک قدمی ارائه خدمات رمزارز

مجلس سنای ایالت ویرجینیا آمریکا طرحی را تصویب کرده است که به موجب آن بانک‌های ایالتی قادر خواهند بود تا خدمات حضانتی در زمینه رمزارزها را به مشتریان خود ارائه دهند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، روز پنجشنبه لایحه شماره ۲۶۳ در مجلس سنای ایالت ویرجینیا با ۳۹ رای موافق و بدون رای مخالف به تصویب رسید. این طرح در ژانویه (دی) توسط Christopher T تنظیم شده بود و برای انجام اصلاحیه برگردانده شده بود. با تصویب این لایحه بانک‌های ایالتی قادر خواهند بود تا سرویس‌های حضانتی در مورد رمزارزها ارائه دهند. کریستوفر تی در این زمینه اذعان کرد:

اکنون بانک‌ها می‌توانند به مشتریان خود خدمات حضانتی در زمینه ارزهای مجازی ارائه کنند. مدیریت خطرات و سازگاری با قوانین کاربردی توسط ۲۶ پروتکل انجام خواهد گرفت.

این طرح برای اجرایی شدن باید به امضای گلن یانگکین فرماندار ویرجینیا برسد. بانک‌هایی که تمایل داشته باشند در این زمینه فعالیت کنند، باید ۳ شرط ذکر شده در این لایحه را برآورده کنند. پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت ریسک، دارا بودن از پوشش بیمه‌ای مناسب و ارائه یک برنامه نظارتی برای رسیدگی به خطرات رمزارزها، این شروط ۳ گانه را تشکیل می‌دهند.

به موجب این طرح کنترل کلیدهای عمومی و خصوصی دارایی‌ها همچنان باید در اختیار مشتریان باشد اما اشاره می‌کند برای به امانت سپردن این دارایی‌ها نزد بانک، باید به آدرس جدیدی منتقل شوند و کلید خصوصی جدید در بانک نگهداری شود.

ماه گذشته مبحثی در کمیسیون خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا مطرح شد که قوانین نظارتی در حوزه استیبل کوین‌ها و دارایی‌های دیجیتال در سطح ایالتی می‌توانند وضع شوند یا باید به صورت فدرالی اعمال شوند.

منبع
cointelegraph

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا