۲۰ نفر از تاثیرگذاران فعال حوزه کریپتو برای دنبال کردن در شبکه های اجتماعی!

علی رغم روند خرسی در سال ۲۰۱۸، ارزش بازار بیت کوین به ۶۰۰ میلیارد دلار رسید و ما شاهد دو برابر شدن ICO ها بودیم. در سال ۲۰۱۹ نیز ابتکارات در فناوری بلاک چین و حوزه کریپتو ادامه داشت. گر چه هزاران نفر در حوزه کریپتو فعالیت دارند اما تعدادی از تاثیرگذاران (اینفلوئنسر) در پشت صحنه برای بهبود این صنعت تلاش می کنند.

تاثیرگذار کیست؟

آیا شما تنها به تعداد فالوئرها نگاه می کنید؟ البته که یک فرد تاثیرگذار برای تاثیرگذار بودن باید تعداد فالوئرهای زیادی داشته باشد. در واقع این لیست به همین ترتیب نوشته شده است. اما از میان هزاران فرد فعال در کریپتو ما نکات زیر را نیز در نظر گرفته ایم:

  • فعالیت
  • رابطه با فالوئرها
  • کیفیت پست ها
  • نقش در صنعت

به یاد داشته باشید که دسته های گوناگون افراد تاثیرگذار وجود دارد -در سطح خرد و کلان. بنابراین تاثیرگذاری فردی با طرفداران کمتر و رابطه بیشتر با فالوئرهایش، از تاثیرگذاری فردی با بیش از ۱۰۰ هزار فالوئر بیشتر است. علاوه بر این تمام تاثیرگذاران در حوزه کریپتو به فالوئرهای زیاد نیاز ندارند چراکه اغلب آنها در پشت صحنه فعالیت دارند. با این وجود فعالیت های عمومی آنها بینشی به حال و آینده صنعت ارائه می دهند.

با این وجود، اینکه تنها تعداد فالوئر های شخصی در رسانه های اجتماعی، او را به عنوان کسی که برای تصمیم گیری در سرمایه گذاری خود به او اعتماد کنید، واجد شرایط نمی کند. بسیاری از تاثیرگذاران ارز دیجیتال با فعالیت های مشکوک،‌ تبلیغات ناشناخته و کلاهبرداری های شیلینگ شناخته شده اند.

در اینجا لیستی از این افراد تاثیرگذار تهیه شده است و شما می توانید آنها را پیدا کنید:

تاثیرگذاران حوزه کریپتو در توئیتر

جان مکافی

چه عاشق او باشید و چه از او متنفر باشید، جان مکافی یکی از تاثیرگذاران پیشرو در فضای کریپتو است. وی بخاطر فعالیت هایش در امنیت سایبری شناخته شده و یکی از افراد مهم در صنعت کریپتو و بلاک چین است. به دلیل حمایت او از جنگ با اداره مالیات ایالات متحده صفحه توئیتر او اگر سرگرم کننده نباشد آموزنده است.

ویتالیک بوترین

ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم و Bitcoin Magazine یکی از فعالان توئیتر است. علی رغم دستاورد هایش او تنها ۲۳ سال دارد و همچنان به پیشرفت این فضا کمک می کند.

مارک آندرسن

مارک آندرسن (Marc Andreessen) کارآفرین، سرمایه گذار و یکی از قدرتمندان توئیتر حوزه کریپتو است. آندرسن دانش عملی خود از نرم افزار را با بلاک چین و کریپتو ترکیب کرده است. او حتی ۳۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری پر ریسک در پروژه های کریپتو سرمایه گذاری کرده است.

راجر ور

به جز اتریوم و تفسیر گسترده کریپتو، می توانید در صغحه توئیتر راجر ور (Roger Ver) اخبار بیت کوین و بیت کوین کش را دنبال کنید. ور به عنوان “مسیح بیت کوین عیسی” شناخته می شود و یکی از اولین سرمایه گذاران و پذیرندگان آن بود.

آندرس آنتونوپولوس

آندرس آنتونوپولوس علاوه بر تدریس کریپتو به توده ها بیشتر با کتاب های خود درباره بلاک چین و ارزهای دیجیتال شناخته شده است. او در توئیتر نیز فعالیت دارد اما بیشتر به عنوان میزبان Let’s Talk Bitcoin در شبکه فعالیت می کند. کانال یوتیوب وی نیز با بیش از ۱۶۰ هزار دنبال کننده جذاب است.

تاثیرگذاران حوزه کریپتو در فیس بوک

دان تپسکات

احتمالا دان تپسکات (Don Tapscott) را با کتاب وی با نام انقلاب بلاک چین می شناسید. او بنیانگذار سازمان تحقیقاتی بلاک چین است. تپسکات نه تنها در فیس بوک بلکه تقریبا در همه رسانه های اجتماعی فعال است، اگر چه او ۱۱۱ هزار فالوئر در این شبکه اجتماعی دارد. او بر اخبار و اظهارنظرهای حرفه ای تمرکز دارد.

جن بواکاو

جن بواکاو (Jen Buakaew) معروف به جنی از بلاک چین، مشاور ICO و یکی از علاقه مندان حوزه کریپتو است که تنها در این رسانه اجتماعی ۳۴ هزار فالوئر دارد. می توانید او را در حال صحبت در کنفرانس های بلاک چین پیدا کنید. او مرتبا درباره تجربیات خود در این زمینه صحبت می کند و با علاقه مندان و پیشروان این صنعت در خارج از نیمکره غربی دیدار می کند.

تیم هارتفورد

تیم هارتفورد (Tim Hartford) یکی از روزنامه نگاران اقتصادی است و دانش خود را روی بلاک چین اعمال می کند. او نتایج کاملی از اخبار کریپتو می نویسد و در مورد اینکه چگونه آنها با طرح های بزرگ تر همخوانی دارد، کاوش می کند.

نیک تریدز

نیک تریدز (Nic Trades) در فارکس، سهام و کالاها تخصص دارد. او به دنبال آموزش دیگران در مورد استراتژی های ترید است و این امر در مورد ترید کریپتو نیز صدق می کند. او به جنبه های مختف ترید کریپتو از جمله تحلیل تکنیکال و نکات عملی توجه دارد.

براک پیرس

براک پیرس (Brock Pierce) یکی از اولین پذیرندگان این صنعت بود که نه تنها به کریپتو و بلاک چین بلکه به ICOها نیز علاقه دارد. او بنیانگذار Blockchain Capital است و از طرف مجله فوربس به عنوان یکی از ثروتمند ترین افراد این حوزه انتخاب شده است.

تاثیرگذاران حوزه کریپتو در لینکدین

ملتم دمیرور

ملتم دمیرور (Meltem Demirors) یکی دیگر از اولین پذیرندگان بلاک چین بود است که به عنوان یک سرمایه گذار و مشاور در خط مقدم انقلاب بلاکچین حضور دارد. وی بیش از یک دهه تجربه دارد و اخیرا در نشستی در انجمن اقتصاد جهانی بلاک چین حضور داشت.

تون ویس

تون ویس (Tone Vays) در سمت دیگر این حوزه قرار دارد و به توکن ها و ICOها علاقه مند نیست. وی مانند هر مشاور خوب دیگری فعالیت های اقتصادی کریپتو و بلاک چین خود را گلچین می کند. او با ۱۰ سال سابقه کار در وال استریت، پیش زمینه مالی مناسبی برای اظهارنظر و تحلیل های خود دارد.

مارک لیند

مارک لیند (Mark Lynd) متخصص حوزه هوش مصنوعی (AI)، امنیت سایبری و بلاکچین است و این را در پروفایل رسانه های اجتماعی خود نشان می دهد. وی از سال ۱۹۹۶ در حوزه فناوری فعال است و با بیش از ۲۰ سال سابقه در این صنعت، می تواند بفهمد کجا می توان از بلاکچین استفاده کرد.

دیوید گاد

دیوید گاد (David Gadd) یکی دیگر از مشاوران فناوری بلاکچین است و نگاه وی به بازار فوق العاده ارزشمند است. با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه فناوری و تائیدیه بلاکچین از دانشگاه آکسفورد، می توانید مطمئن باشید که وی جنبه های نظری و عملی این فناوری را به خوبی می داند.

یعقوب رحیموف

یعقوب رحیموف (Yagub Rahimov) اولین تریدر حرفه ای فارکس بود که فناوری بلاکچین را پذیرفت و از زمان صحبت درباره آن را متوقف نکرده است. بازاریابی و اخبار او بر زمینه شرکت های فناوری مالی و ICO ها متمرکز است. در رسانه های اجتماعی او تحلیل های حرفه ای در مورد روندهای بازارهای کریپتو دارد.

تاثیرگذارن کریپتو در یوتیوب

۴ سناریوی محتمل آینده بیت کوین

کریپتو بابی

کریپتو بابی (Crypto Bobby) یکی از تاثیرگذاران و علاقه مندان یوتیوب با ۱۱۴ هزار مشترک است. وی خودش را یک شخص معمولی توصیف کرده اما کانال وی کاملا به اخبار و تحلیل های کریپتو اختصاص یافته است.

داگ پولک

داگ پولک (Doug Polk) پوکرباز حرفه ای سابق است که اکنون به شدت در صنعت کریپتو فعالیت دارد. وی موسس CoinCentral و میزبان یک کانال یوتیوب با تقریبا ۲۳۰ هزار مشترک است.

یان بالینا

یان بالینا (Ian Balina) یک سرمایه گذار کریپتو و مشاور ICO است. کانال یوتیوب وی دارای محتوای ویدئویی از تفسیر قوانین گرفته تا تحلیل کریپتو و نکاتی در مورد بلاک چین در آفریقا است.

پاتریک وایلند

پاتریک وایلند (Patrick Wieland) بیش از ۵۰ هزار مشترک دارد و ویدئوهای مختلفی از تفسیرهای بازار سهام تا تریدهای زنده کریپتو ضبط کرده است.

تیم دراپر

تیم دراپر (Tim Draper) بنیانگذار انجمن معامله گران و یک سرمایه گذار سرمایه گذاری پر ریسک است که به طور صحیح در سال ۲۰۱۴ پیش بینی کرده بود که بیت کوین در سه سال آتی به بیش از ۱۰ هزار دلار می رسد. او این کار را در پایان سال ۲۰۱۷ نیز انجام داد.


54321
امتیاز 5 از 2 رای

منبع coincentral
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
امیر کار

در توییتر چارلز هاسکینسون رو از قلم انداختین، مک کافی و راجر ، حرف زیاد میزنن که ته نداره…