افزایش قیمت ارزهای دیجیتال؛ آلتکوین ها بازار را به سمت روند صعودی پیش بردند!

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال یک ساعت گذشته با رشد قیمت مواجه شدند اما نکته قابل توجه این است که آلتکوین ها افزایش قیمت بیشتری نسبت به بیت کوین داشته اند.

طی روند صعودی هفته گذشته شاهد آن بودیم که آلتکوین ها به مراتب عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشتند و تا حدودی توانسته بودند سلطه بیت کوین را کاهش دهند و سرمایه زیادی به سمت این کوین ها روانه شده بود. سلطه بیت کوین که دیروز به ۶۳.۳ درصد رسیده بود حال به ۶۲.۱ درصد بازگشته است.

بیت کوین مجددا به تقاطع طلایی یا همان گلدن کراس دست یافت. هر بار که گلدن کراس در نمودار بیت کوین به وجود می اید این ارز افزایش قیمت چشمگیری را تجربه می کند. آخرین باری که چنین تقاطع طلایی ایجاد شد ۲۴ آوریل ۲۰۱۹ بود که قیمت بیت کوین بر روی ۵۴۰۰ دلار قرار داشت و موجب افزایش قیمت این ارز تا ۱۳۸۰۰ دلار شد. پیش از آن گلدن کراس در ۲۸ اکتبر ۲۰۱۵ زمانی که بیت کوین تنها ۳۰۰ دلار بود شکل گرفت.

در میان ارزهای دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار، اتر عملکرد چشمگیری داشته است. این ارز دیجیتال از دیشب با افزایش روبرو شد و از ۲۴۵ دلار توانست به ۲۷۰ دلار برسد. سطح ۲۴۵ دلار سطح مقاومتی قوی برای اتریوم عمل کرده است.

اخیرا همایش سالانه هکاتون (hackathon) اتریوم برگزار شد که خبرهای خوشبینانه ای در خصوص اتریوم ۲ و پروژه هایی که با این تیم کار می کنند اعلام کرد. به نظر می رسد این همایش دیدگاه ها به رویکرد اتریوم را کمی تغییر داده است.

دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز در عرصه ارزهای دیجیتال بیشترین رشد را داشته است و توسعه های زیادی را به ارمغان آورده است. دیفای موجب جذب شرکت های زیادی به اتریوم شده است. به نظر می رسد دیفای می تواند همانند ICO های سال ۲۰۱۷ نقطه عطفی برای رشد قیمت اتریوم باشد.

سایر ارزهای دیجیتال نیز افزایش قیمت چشمگیری داشته اند. در این بین بیت کوین SV بیشتری افزایش قیمت را داشته است. این ارز دیجیتال با افزایش ۱۸ درصدی به قیمت ۳۱۹ دلار رسیده است.

تزوس نیز افزایش ۸ درصدی داشته است. این ارز دیجیتال طی روند صعودی عملکرد فوق العاده ای داشته است و نظر بسیاری از تریدرها را به خود جلب کرده است. FILBFILB معتقد است تزوس تا ۵ دلار رشد قیمت خواهد داشت.

ارزش کلی بازار که طی کاهش قیمت های روز شنبه و یکشنبه به ۲۷۳ میلیارد دلار کاهش یافته بود، حال طی این افزایش به ۲۸۷ میلیارد دلار رسیده است.


منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر