تحلیل تکنیکال

افزایش قیمت بازار ارزهای دیجیتال؛ آیا این روند ادامه دارد؟!

طی چند روز گذشته ارزهای دیجیتال برتر با افزایش قیمت مواجه شده اند. قیمت بیت کوین به بالای ۳.۶۰۰ دلار رسیده است و در این محدوده قیمتی معامله می شود. از روز جمعه تا به حال بیت کوین ۲۰۰ دلار افزایش قیمت داشته است این ارز دیجیتال تا قیمت ۳.۶۹۱ دلار هم رسید اما حالا در محدوده قیمتی ۳.۶۵۲ دلار معامله می شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

طبق آمار و نمودارهای سایت transactionfee.info، حجم معاملات روزانه بیت کوین در حال افزایش است و این شاخص تقریبا به سطح بیت کوین در ماه ژانویه ۲۰۱۸ زمانی که قیمت بیت کوین ۲۰ هزار دلار بود رسیده است.

قیمت اتر طی این چند روز با افزایش چشمگیری مواجه شد و به ۱۲۰ دلار رسید. این ارز دیجیتال طی هفته گذشته حتی با قیمت ۱۰۳ دلار هم معامله شد و طی هفته با روند افزایشی قیمت ها به ۱۱۰ دلار رسید و افزایش بازار روز گذشته و امروز دوباره اتر  را به جایگاه دومین ارز دیجیتال برتر با ارزش بازار ۱۲.۶ میلیارد دلار رساند.

ریپل که دومین ارز دیجیتال برتر بود تقریبا ۱ درصد از ارزش خود را از دست داد و جایگاه دومین ارز دیجیتال را به اتریوم داد. در حال حاضر ریپل با قیمت ۰.۳۰۳ دلار معامله می شود. در حال حاضر ارزش بازار این کوین ۱۲.۴ میلیارد دلار است.

نمودار ارزهای دیجیتال

روز گذشته ارزش بازار کل ارزهای دیجیتال به ۱۲۲ میلیارد دلار هم رسید اما امروز با توجه به اینکه برخی از ارزهای دیجیتال با کاهش قیمت روبرو شدند ارزش بازار ۱۲۱ میلیارد دلار شد. همچنین حجم معاملات روزانه در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۰ میلیارد بوده است.

بایننس کوین (BNB)، میکر (MKR)، لایت کوین (LTC) روز گذشته با بیشترین افزایش قیمت مواجه شدند. بایننس کوین که در حال حاضر دهمین ارز دیجیتال برتر است با افزایش ۵ درصدی مواجه شده است و به قیمت ۹.۶ دلار رسیده است. میکر (MKR) نیز با افزایش ۳.۲ درصدی مواجه شد و لایت کوین با افزایش تقریبا ۴ درصدی توانست به قیمت ۴۴ دلار برسد و با ارزش بازار ۲.۷ میلیارد دلاری جایگاه چهارمین ارز دیجیتال برتر را از آن خود کند.

طبق گزارشات، بکت (Bakkt) مورد انتظارترین پلتفرم دارایی های دیجیتال که توسط صرافی بین قاره ای یا ICE اداره می‌شود، اولین برنامه خود را تعطیل کرده است. این اقدام، نشانگر پایان بخشی به برنامه های آتی دارایی های کمیسیون تاجران گروه روزنتال کالینز است.

جهت اطلاع از قیمت ارزهای دیجیتال می توانید از قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال میهن بلاکچین قیمت ها را رصد کنید.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا