اطلاعیه صرافی

تاخیر در برداشت ریالی صرافی ها پس از بروز اختلال در سیستم شاپرک؛ ۳۰ فروردین

طی روزهای اخیر کاربران زیادی از تاخیر در دریافت وجه ریالی خود در صرافی ها معترض بوده‌اند. در این خبر به اطلاعیه و اتفاقات اخیر صرافی‌ها می‌پردازیم.

  • کاربران ایرانی در برداشت وجه از صرافی‌های داخلی شکیبا باشند. با توجه به بروز اختلال در سیستم شاپرک و عدم تسویه موجودی های ریالی توسط درگاه های پرداخت یاری، تعدادی از صرافی‌ها از جمله صرافی رمزینکس و اکسیر در اطلاعیه‌هایی اعلام کرده‌اند برداشت‌های ریالی با تاخیر انجام خواهند شد.
این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بارتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.
  • صرافی بایننس توکن MIR توکن حاکمیتی  پروتکل Mirror را در بخش Innovation Zone در ساعت ۱۱ UTC (ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران) لیست خواهد کرد و جفت ارزهای معاملاتی MIR/BTC, MIR/BUSD ، MIR/USDTدر دسترس خواهد بود.

توکن‌های جدیدی که قرار است در صرافی بایننس لیست شوند و به احتمال زیاد از نوسانات بالاتری برخوردار خواهند بود ابتدا در قسمت Innovation Zone لیست خواهند شد. کاربران برای دسترسی به معاملات این ارزها ابتدا باید از طریق نسخه وب بایننس به قسمت Innovation Zone رجوع کنند و شرایط و قوانین بایننس را بپذیرند.

توکن MIR به احتمال بسیار زیاد با نوسانات قیمتی زیادی مواجه خواهد بود بنابراین کاربران باید قبل از انجام معاملات تحقیقات خود را انجام دهند و پروژه این توکن را به صورت کامل بررسی کنند. واریز توکن MIR برای این معاملات کارمزدی نخواهد داشت.

  • صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ نیز اعلام کرده است خرید و فروش توکن MIR از امروز برای کاربران امکان‌پذیر خواهد بود.

مسابقه صرافی بایننس اینبار به مدت یک هفته برای کاربرانی که در جفت ارزهای معاملاتی با پوند انگلستان (GDP) شرکت می‌کنند برگزار می‌شود. در این مسابقه ۵۰،۰۰۰ پوند به ۱۰۰ تریدر برتر بر اساس حجم معاملات آنها در جفت ارزهای معاملاتی با GDP اهدا خواهد شد. واریز پوند از طریق درگاه‌های بانکی کارمزدی نخواهد داشت.

۴۰،۰۰۰ پوند بین ۱۰ شرکت کننده برتر بر اساس حجم معاملات آنها توزیع خواهد شد. نفرات ۱۱ تا ۲۰ هرکدام ۲۰۰ پوند و نفرات ۲۱ الی ۱۰۰ هر کدام ۱۰۰ پوند به عنوان جایزه دریافت خواهند کرد.

  • اگر در صرافی بایننس اولین واریز ارز فیات یا اولین خرید ارز دیجیتال به ارزش حداقل ۱۰۰ BUSD یا معادل با آن را مستقیما با ویزا یا مسترکارت انجام دهید تا ۱۰۰۰ BUSD به صورت ووچر صندوق آزمایشی پس‌انداز (Savings Trial Fund) دریافت کنید. تمام واریزهای ارز فیات بدون کارمزد هستند.

شرکت کنندگان باید یکی از موارد زیر را طی مدت این طرح انجام دهند تا واجد شرایط شوند:

اولین واریز ارز فیات به ارزش ۱۰۰ BUSD یا بیشتر به صورت ارز کشور خود و با استفاده از روش های پرداخت موجود.

اولین خرید ارز دیجیتال به ارزش ۱۰۰ BUSD یا بیشتر با ارز داخلی و از طریق ویزا یا مسترکارت.

منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا