متوسط استخراج

با استفاده از یک دستگاه ماینینگ، لایت کوین و دوج کوین استخراج کنید!

طی چند هفته گذشته هیجان پیرامون دوج کوین (Dogecoin) در جامعه ارزهای دیجیتال بسیار رشد کرده ‌است. این اشتیاق به ماینرهایی که خواهان سهمی از این پیشرفت‌های روز هستند بیش از هر زمان دیگری سرایت کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

دوج کوین و اخبار انتشار تراشه ترکیبی آن با لایت کوین

یک شرکت بلاک چین مستقر در کشور چین (Ebang International Holdings) از انتشار یک تراشه ماینینگ دوج کوین و لایت کوین خبر داده است. طبق این توییت از Wu Blockchain این طراحی امکان ماین همزمان دو دارایی دیجیتال را فراهم می‌کند. این اولین بار است که Ebang ماینینگ دوج را ارائه می‌کند. اگرچه دوج کوین و لایت کوین هر دو با استفاده از الگوریتم Scrypt ماین می‌شوند، اخیرا ماینرها از مورد اول سود بیشتری کرده‌اند.


مطالعه بیشتر: استخراج یا ماینینگ چیست؟


به گفته Ebang، این طرح جدید بستری را برای ایجاد یک ماشین ماینینگ با کارایی بالا فراهم می‌کند. همچنین این شرکت قصد دارد با تمرکز بر تولید تراشه‌های برتر برای ماینینگ ارزهای دیجیتال جدید، با رقبای خود به رقابت بپردازد.

مدیرعامل شرکت Ebang International Holdings، دونگ هو (Dong Hu) اظهار داشت:

در آینده، ما بر توسعه بیشتر ماشین‌آلات ماینینگ ارزهای دیجیتال جریان اصلی تمرکز خواهیم کرد و ما در حال طراحی تراشه‌های ماینینگ بیشتر، سازگار با ارزهای دیجیتال متعدد هستیم.

درآمد حاصل از ماینینگ دوج کوین، به دلیل دستاوردهای فوق‌العاده‌ای که اخیرا ثبت کرده، از لایت کوین بیشتر شده است. این کشش و تمایل همچنین به خاطر «اثر توییت» مدیرعامل شرکت تسلا، ایلان ماسک است.

فراتر از یک میم کوین (Memecoin)

قیمت دوج کوین

در چند هفته گذشته، ماسک پیوسته در مورد دوج کوین توییت می‌کرد. فعالان بازار همیشه واکنش مثبتی به این پست‌ها نشان داده‌اند که این همچنان باعث افزایش چشمگیر قیمت دوج می‌شود.

تعامل در شبکه‌های اجتماعی از طرف ماسک پیش از این منجر به افزایش ۲۵۰ درصدی شده بود. این نوسانات بیشتر موجب شد تا دوج به بالاترین سطح جدید خود برسد. علاوه بر این، با پیوستن افراد مشهور دیگر به این موج شیفتگی، آتش این هیجان‌ بیشتر پخش شده است. مالک دالاس ماوریکس (Dallas Mavericks)، مارک کوبن (Mark kuban) اخیرا ارز دیجیتال را «کم‌هزینه‌ترین ابزار آموزش اقتصاد که در دسترس است» توصیف کرده است. ستاره شارک تانک (Shark Tank) گفت که شانس بیشتری برای کسب سود با میم کوین نسبت به برنده شدن در یک لاتاری وجود دارد. این میلیاردر با تایید اعتقاد خود مبنی بر اینکه دوج کوین چیزی فراتر از یک میم است، ادعا می‌کند که از آن برای آموزش اصول اقتصادی اساسی به فرزندش به عنوان یک سرگرمی استفاده می‌کند.

سلطه اجتماعی دوج  رکورد زد

داده‌های حاصل از پلتفرم تجزیه و تحلیل و نظارت بر رفتار، Santiment، نشان داده است که دوج کوین چندین رکورد متعدد را زده است. سلطه اجتماعی دوج بیشترین حد از کشش را در دوازده روز گذشته به دست آورد. تسلط اجتماعی معیار رسانه‌ای است که نسبت جامعه آنلاین درگیر در یک موضوع را اندازه‌گیری می‌کند. داده‌های قبلی همبستگی بین نوسانات قیمت و سلطه اجتماعی دوج را نشان می‌دهد. در تاریخ ۲۹ ژانویه، تسلط اجتماعی دوج کوین در ۷۴٪ به اوج خود رسید. این مقدار با توجه به اینکه دوج کوین از سال ۲۰۱۹ به ندرت مقداری بیش از ۱۰٪ ثبت کرده است، رشد عظیمی را نشان می‌دهد.

منبع
beincrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا