افزایش ۷۰ درصدی دوج کوین ؛ پامپ این ارز دیجیتال توسط کاربران تیک تاک

شبکه های اجتماعی معامله کنندگان دوج کوین را ترغیب به انجام معامله کرده اند.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط مساری، حجم معاملات ارز دیجیتال Shiba Inu طی دو روز گذشته تقریبا ۲۰۰۰ درصد افزایش یافت، زیرا ویدئوهای برنامه تیک تاک کاربران را تشویق به سرمایه گذاری بر روی این کوین کرده اند. قیمت این ارز دیجیتال تنها در ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۰۵۳ دلار رسید.

دوج کوین در حال محبوب شدن است زیرا نوجوانان در حال افزایش قیمت این ارز دیجیتال در تیک تاک هستند. چالش دوج کوین در تیک تاک پس از آن شروع شد که یکی از کاربران تیک تاک به اسم jamezg97 ویدئویی منتشر کرد و در صدد افزایش قیمت این کوین به یک دلار بود. طی پنج روز این ویدئو بیش از نیم میلیون بار مشاهده شد:

بیایید همگی پولدار شویم. دوج کوین اساسا بی ارزش است. تیک تاک ۸۰۰ میلیون کاربر دارد. اگر قیمت دوج کوین یک دلار شود شما ۱۰,۰۰۰ دلار در اختیار دارید. به همه این موضوع را بگویید.

در ویدئوی دیگری توسط یکی از کاربران به اسم kindashortidiot گفته شد:

همگی لطفاً به حرف های من گوش کنید. این دوج کوین است. اگر چیزی درباره سرمایه گذاری نمی‌دانید اصلا مهم نیست. ۲۵ دلار بر روی دوج کوین سرمایه گذاری کنید تا ارزش آن ۱۰,۰۰۰ دلار شود. اگر قیمت دوج کوین به یک دلار برسد، ۱۰,۰۰۰ دلار به دست می‌آورید.

طبق گفته جکسون پالمر (Jackson Palmer) یکی از موسسان دوج کوین، این ارز دیجیتال صرفا یک شوخی بوده است. بدین ترتیب، طرفداران حاضر در شبکه های اجتماعی ممکن است کاربردی برای آن پیدا کرده باشند. حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال طی دو ماه گذشته کمتر از ۵ میلیون دلار بوده است.

آنیل لولا (Anil Lulla) تحلیلگر سابق بلومبرگ و موسس شرکت تحقیقاتی ارز دیجیتال Delphi Digital در این خصوص گفت:

افزایش قیمت اخیر دوج کوین، می‌تواند برای تمام حاضرین در این صنعت یادآور آن باشد که اکثر کاربردهای محبوب ارزهای دیجیتال هم چنان صرفا احتکار آن ارز دیجیتال است.

حجم معاملات روزانه دوج کوین

بر اساس اطلاعات ۱۲ ماهه گوگل ترندز که توسط کوین دسک تحلیل شده است، میزان جستجوی جهانی عبارت “چگونه دوج کوین بخریم” طی چند روز گذشته نیز افزایش چشمگیری داشت و امتیاز آن از ۲۵ به ۱۰۰ رسید که بالاترین امتیاز جستجو است.

بعضی از ویدئوهای شبکه اجتماعی تیک تاک بیش از ۱۰۰,۰۰۰ لایک دریافت می‌کنند، در حالی که تمام ویدئوهای حاوی تگ این کوین چندین میلیون لایک دریافت کرده اند.

طبق گفته ژیائو وانگ (Qiao Wang) معامله کننده مستقل ارزهای دیجیتال، دوج کوین برای احتکار کنندگان و دوستداران شوخی های اینترنتی ارزش متفاوتی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد. ارزش اکثر ارزهای دیجیتال برتر به دلیل برتری مالی است. اما دوج کوین از لحاظ شوخی های اینترنتی (meme ها) ارزشمند است.


منبع coindesk
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
سبز

بنظرم کار جالبیه
از طرفی چند دلار پولی نیست
از طرفی نتیجش خیلی بزرگه
بنظرم ایرانی هایی که میرن تو صف دلار برن تو صف دوج کوین چون تو 24 ساعت گذشته 53 درصد سود داده
اینده جالبی داره هر ایرانی بتونه 10 یا 20 دلار (200 تا 400 هزار تومن) بخره قطعا سرمایه گزاری خوب و خیلی کم ریسک کرده

فرزاد میرزایی

میریم که دوج رو بچسبونیم به سقف

رضا

بهترین کار ممکن اینه که هر کسی که بیت کوین داره یا ریال داره بره یه مقداری که بهش احتیاج نداره رو بخره.خوبیش اینه که وقتی رشد کنه ضربدر دلار میشه و نتیجش عالیه
من امروز 75 دلار خریدم و به چشم یه سرمایه گذاری کم ریسک و پرسود بهش نگاه میکنم.حتی اگه 1 سال هم طول بکشه وقتی به اونجایی که باید برسه 75 دلار میشه 700 هزار دلار
خودتون حساب کنید 700 هزار دلار چند تومنه