اطلاعیه صرافی

توکن DYDX در صرافی‌های رمز ارز لیست شد

رمز ارز DYDX توکن بومی صرافی dydx امروز عرضه شد و صرافی‌های ارز دیجیتال بزرگ این توکن را در بازارهای معاملاتی خود لیست کرده‌اند. در ادامه لیست صرافی‌هایی که بازارهای معاملات توکن DYDX را راه‌اندازی کرده‌اند، آورده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

صرافی بایننس در تاریخ ۱۸ شهریور ماه ساعت ۶:۳۰ بازارهای معاملاتی توکن DYDX را راه‌اندازی خواهد کرد. معامله این توکن در جفت ارزهای DYDX/BNB, DYDX/BTC, DYDX/BUSD و DYDX/USDT در بخش Innovation zone در دسترس کاربران خواهد بود. برداشت این رمز ارز از ۲۴ ساعت پس از آغاز معاملات امکان‌پذیر است.

صرافی بایننس کمپین یادگیری و کسب درآمد توکن RAMP را با ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این کمپین از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۴ شهریور  در صرافی بایننس برگزار خواهد شد. کاربران باید مقاله معرفی RAMP را مطالعه نمایند و به سوالات این فرم پاسخ دهند. همچنین حجم معاملات کاربران در بازارهای اسپات RAMP/USDT و RAMP/BTC باید از ۴۰ RAMP بیشتر باشد. این دسته از کاربران به نسبت تعداد پاسخ‌های صحیح آنها بخشی از جایزه ۷۰،۰۰۰ دلاری را به صورت توکن RAMP دریافت خواهند کرد. همچنین کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۴۰۰ RAMP بیشتر باشد رتبه‌بندی خواهند شد و نفرات اول تا پنجم به ترتیب معادل ۸۰۰۰، ۶۰۰۰، ۳۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ دلار توکن RAMP جایزه دریافت خواهند کرد. سایر کاربران واجد شرایط به نسبت حجم معاملات‌شان بخشی از جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری را دریافت می‌کنند.

۵۷مین دوره از محصولات Dual Investment بایننس عرضه شده است.

  • جزییات:  در این سرویس کاربرانی که زودتر در این برنامه شرکت کنند، در اولویت قرار دارند و می‌توانند با سپرده‌گذاری BTC, USDT ، BUSD  , ETH در دوره‌های مختلف در این برنامه شرکت کنند. کاربران توجه داشته باشند که فرمول محاسبه سود این محصول بر اساس قیمت بیت کوین  و قیمت اتریوم در تاریخ‌های پایانی این دوره‌ها محاسبه می‌شود.

کاربران صرافی بایننس از این پس می‌توانند با استفاده از کارت‌های اعتباری و دبیت کارت به صورت مستقیم ارزهای AVAX, AXS, C98, INJ, LUNA, MBOX, MIR, XTZ  و 1INCH را خریداری نمایند.

صرافی هوبی

صرافی هوبی کمپین توکن XPRT را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: در این کمپین کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازارهای اسپات XPRT از ۱۰۰۰ دلار بیشتر باشد مشمول دریافت جایزه‌ای برابر از استخر جایزه به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار خواهند بود. همچنین به ۳۰۰ نفر به قید قرعه معادل ۱۰۰ دلار توکن XPRT جایزه اهدا خواهد شد. برای شرکت در این کمپین احراز هویت اجباری است. در طرح دوم کمپین توکن XPRT کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های خود به مدت ۵ روز از تاریخ ۲۴ شهریور، ۵۰٪ سود سالانه دریافت نمایند.

صرافی هوبی مسابقه معاملات توکن MDX را با ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: کاربرانی که در این صرافی احراز هویت کرده باشند می‌توانند تا تاریخ ۱۴ سپتامبر در این مسابقه شرکت نمایند. در طرح اول این مسابقه کاربرانی که از سرویس هوبی گلوبال برای معامله توکن MDX استفاده نکرده باشند می‌توانند شانس خود را برای به دست آوردن ۲۰ دلار جایزه به صورت توکن MDX آزمایش کنند. در این طرح به ۲۰۰۰ کاربری که قبل از سایر کاربران حداقل ۱۰۰ MDX معامله کنند این جایزه تعلق خواهد گرفت. در طرح دوم این مسابقه کاربرانی که حداقل حجم معاملات آنها از ۲۰۰ MDX بیشتر باشد مشمول دریافت بخشی از جایزه ۳۰،۰۰۰ دلاری خواهند بود. در طرح سوم این کمپین، تمام کاربرانی حجم معاملات آنها در بازارهای اسپات MDX از ۳۰۰ MDX بیشتر باشد مشمول دریافت بخشی از جایزه ۳۰،۰۰۰ دلاری آن خواهند بود.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی گیت

صرافی گیت مسابقه معاملات توکن MOVR را با ۲۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۴ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. بازارهای هدف این مسابقه جفت ارزهای MOVR/USDT و MOVR/BTC است. در این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای ذکر شده رتبه‌بندی شده و بخشی از جایزه را دریافت خواهند کرد.

سرویس استارت‌آپ صرافی گیت پروژه Vent Finance را عرضه خواهد کرد.

  • جزییات: سرمایه‌گذاری در پروژه Vent Finance با توکن VENT در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) از ساعت ۸:۳۰ به مدت ۶ ساعت برای کاربران این سرویس در دسترس خواهد بود. برای شرکت در عرضه اولیه این توکن کاربران باید حداقل سطح کاربری VIP1 برخوردار باشند. قیمت این توکن ۰.۰۲۸ USDT خواهد بود و میزان عرضه شده در سرویس استارت‌آپ صرافی گیت ۱،۲۸۵،۷۱۴ VENT است. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی سوشی سواپ عرضه اولیه توکن STIX را در تاریخ ۲۰ سپتامبر به مدت ۵ روز برگزار خواهد کرد. این عرضه اولیه در پلتفرم MISO انجام خواهد شد. تعداد عرضه کل توکن STIX ۷۰۰ توکن خواهد بود که از این تعداد تنها ۴۰۰ توکن در عرضه اولیه به فروش گذاشته خواهد شد. جزییات این برنامه را در این لینک مطالعه کنید.

پنکیک سواپ سومین دوره از مزایده فارم‌های این صرافی را به اتمام رسانده است. فارم‌های GNT-BNB, DVI-BNB, MCRN-BNB تا ۲۴ ساعت آینده در پنکیک سواپ راه‌اندازی خواهند شد.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینسایر توضیحات
تبدیلZILبازار ریالی
بایننسdYdX DYDX/BNB,DYDX/BTC, DYDX/BUSD,DYDX/USDT
ELF/USDTوPOLY/BUSD
CLV,GNOبازارهای AAVEBRL, EOSAUD, ICPRUBحذف شدند.
توکنRAYبه سرویس Stakingاضافه شد.
اوکی‌اکسDYDXDYDX/USDTDYDX
FtxTULIP
CVC
هوبیDYDX
STF
XPRT در هوبی گلوبال لیست شد.
پولونیکسDYDX
MATTER
DYDX/USDT
MATTER/USDT,MATTER/TRX
کوکوینDYDX
SDAO
TRB
DYDX/USDT
SDAO/ETH,SDAO/USDT
TRB/BTC,TRB/USDT
گیتDYDX
FIWA
GTC
FIWA/USDT
DYDX/USDT,DYDX/ETH
GTC/USDT, GTC/BTC
BifinexXRP/USDT
LUNA/BTC
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا