مبتدی سیستم‌های کسب درآمد

آموزش گام به گام کسب درآمد با استفاده از لاتاری پنکیک سواپ

لاتاری یک فرآیند جذب سرمایه از طریق فروش جمعی بلیت در یک قیمت مشخص، برای ورود به بخت آزمایی است. این بلیت‌ها شامل یک یا تعدادی عدد معین شده هستند، که به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند و دارنده آن شماره (های) خاص، برنده جایزه می‌شود. پنکیک سواپ نیز از همین قاعده برای ارتباط بیشتر با کاربران و سوزاندن توکن‌های CAKE استفاده می‌کند. در این مقاله به طور کامل با لاتاری پنکیک سواپ آشنا می‌شوید و پس از مطالعه این مقاله، شما نیز می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی امتحان کنید!

لاتاری پنکیک سواپ چیست؟

لاتاری پنکیک سواپ چیست؟

برای مشارکت در این Lottery، شما باید با توکن CAKE بلیت خریداری کنید. با هر توکن کیک، می‌توان یک بلیت خرید و محدودیتی برای تعداد بلیت‌هایی که برای هر دوره می‌توان خرید، وجود ندارد. برای هر بار خرید، تا ۵۰ بلیت می‌توانید بخرید (برای خرید ۱۰۰ بلیت، می‌توانید دو بار بلیت ۵۰تایی خریداری کنید). هر بلیت شامل ۴ عدد است که می‌توانند شامل تمام اعداد از ۱ تا ۱۴ باشند. این قرعه کشی‌ها هر ۱۲ ساعت یک بار برگزار می‌شوند.

برنده شدن در Pancake Swap Lottery به این صورت است که هر ۴ رقم بلیت شما باید با عدد برنده‌ای که به طور تصادفی توسط پلتفرم انتخاب شده، یکسان باشد؛ اما اگر هر ۴ رقم یکسان نبود نیز نگران نباشید! اگر ۳ یا ۲ رقم بلیت شما با عدد تصادفی برابر بود، باز هم پاداش دریافت می‌کنید! در ادامه توضیح می‌دهیم.

در مجموع، ۳۸,۴۱۶ ترکیب مختلف از اعداد وجود دارد، که بر اساس تعداد مشارکت کنندگان تنظیم می‌شود. ارقام بلیت‌ها کاملا شانسی و تصادفی انتخاب می‌شوند. این ۴ رقم علاوه بر این که باید یکسان باشند، ترتیب آنها نیز باید درست باشد. بنابراین شانس یک کاربر برای یکسان بودن تمام ۴ رقم بسیار کم است.

اگر بلیت شما هیچ کدام از جوایز را برنده نشد، توکن‌های کیکی که با آنها بلیت خریداری کرده‌اید، به شما بازگردانده نمی‌شوند و سوزانده می‌شوند. این کار ریسک دارد و توصیه می‌کنیم قبل از خرید بلیت، حتما ریسک‌های آن را درک کنید.

لاتاری‌ها هر ۱۲ ساعت یک بار برگزار می‌شوند (۲ بار در روز) و زمان‌ها به صورت زیر است:

  • ۰۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ (۲۰.۰۰۰ توکن CAKE به این دوره تزریق می‌شود)
  • ۱۹:۳۰ تا ۰۶:۳۰

نمونه‌ای از یک دوره لاتاری پنکیک سواپ بدین صورت است: 

فاز اول: خرید بلیت

  • تا قبل از تمام شدن ۱۲ ساعت، شما برای خرید بلیت فرصت دارید.
  • تعداد بلیت‌ها با هر خرید، در بالای صفحه نمایش داده می‌شود.
  • به ازای هر CAKE که پرداخت می‌کنید، یک بلیت شامل ۴ رقم دریافت می‌کنید.

فاز دوم: قرعه کشی لاتاری

  • پس از تمام شدن وقت، ۴ رقم برنده بر روی صفحه نشان داده می‌شود.
  • جایزه هر کاربری که برنده شده باشد، به صورت اتوماتیک محاسبه می‌شود.
  • اگر شما برنده شده باشید، می‌توانید جایزه خود را Claim‌ یا دریافت کنید.
  • همچنین می‌توانید نتایج لاتاری را مشاهده کنید؛ چند نفر جایزه ۴ رقم، ۳ رقم و ۲ رقم را دریافت کرده‌اند.

فاز سوم: به اشتراک گذاری

اگر برنده شده باشید، تبریک می‌گوییم! شما می‌توانید لاتاری پنکیک سواپ را با دوستان یا شبکه‌های اجتماعی خود به اشت