اخبار خارجی

فروشگاه اینترنتی eBay خرید و فروش توکن NFT را فراهم کرد

eBay یکی از بزرگ‌ترین بازارهای آنلاین، امکان خرید و فروش توکن NFT را روی پلتفرم خود به وجود آورده است. این غول بزرگ تجارت الکترونیک، اولین شرکت در حوزه فعالیت خود است که روی موج دیوانه‌وار توکن‌های NFT سوار شده است.

بر اساس گزارش رویترز در روز سه شنبه، شرکت تجارت الکترونیک eBAY اعلام کرده است فروش مجموعه‌های قابل جمع‌آوری دیجیتالی مانند کلیپ‌های ویدیویی، عکس‌ و کارت‌های بازی را روی پلتفرم خود ممکن می‌سازد.

این در حالیست که امکان فروش توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) تنها برای فروشندگانی که در لیست سفید eBAY قرار دارند امکان‌پذیر خواهد بود. بنابراین ممکن است این پلتفرم برای لیست کردن این توکن‌ها نیاز به احراز هویت کاربران داشته باشد. این شرکت اعلام کرده است که سیاست‌ها و ابزارهای لازم برای این حوزه را در آینده گسترش خواهد داد.

این فروش اینگونه توکن بعد از گزارش جیمی لنون مدیر عامل eBAY در مورد تحقیق در حوزه NFT پدیدار آمده است. جوردن سویت‌من مدیر عمومی بازار آمریکای شمالی این پلتفرم می‌گوید:

در ماه آینده، eBAY امکانات جدیدی را عرضه خواهد کرد که بر این اساس مجموعه‌های کلکسیونی دیجیتالی به پلتفرم ما وارد خواهند شد.

حوزه NFT مورد پذیرش گسترده‌ای در میان جوامع مختلف هنری و ورزشی و غیره رسیده است. علاوه بر آن خبر ورود eBay به این حوزه به این رشد نیز سرعت می‌بخشد.

حدودا ۳ سال قبل یکی از مدیران این شرکت اعلام کرده بود که eBAY امکان اضافه کردن بیت کوین به روش‌های پرداختی در پلتفرم خود را به صورت جدی مورد بررسی قرار می‌دهد.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا