اخبار خارجی

سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری کاردانو در پروژه‌های دیفای

شرکت EMURGO در راستای تقویت پذیرش دیفای و همچنین رشد بیشتر امور مالی غیرمتمرکز در شبکه کاردانو، ۱۰۰ میلیون دلار در این اکوسیستم سرمایه‌گذاری کرده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از newsbtc، پس از ورود قابلیت قراردادهای هوشمند، امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای اکنون به بخش مهمی از شبکه کاردانو تبدیل شده است. از زمان اجرای هارد فورک آلونزو، توسعه‌دهندگان در تلاش بوده‌اند تا راه‌حل‌های دیفای خود را به اکوسیستم کاردانو اضافه کنند با این حال، با توجه به تمرکز بلاکچین‌های دیگری چون اتریوم و سولانا بر دیفای، کاردانو راه درازی را برای پیمودن مقابل خود دارد.

به همین دلیل است که اعلامیه اخیر شرکت EMURGO پیامی مهم برای آینده دیفای در شبکه کاردانو دارد. EMURGO که بازوی تجاری بنیاد کاردانو است تصمیم دارد تا با تخصیص سرمایه‌ای ۱۰۰ میلیون دلاری و سرمایه‌گذاری در این فضا، به رشد بیشتر راه‌حل‌های امور مالی غیرمتمرکز در کاردانو و توسعه و رشد هرچه بیشتر پلتفرم کمک کند.

سرمایه‌گذاری صد میلیون دلاری شرکت EMURGO
سرمایه‌گذاری صد میلیون دلاری شرکت EMURGO

حمایت از دیفای

سرمایه‌گذاری صد میلیون دلاری EMURGO در اکوسیستم کاردانو به منظور ارتقاء قابلیت‌های شبکه برای توسعه‌دهندگان و گسترش موارد استفاده از آن است. اگرچه توکن‌های غیرقابل‌معاوضه (NFT) در حال حاضر بر روی شبکه بلاکچینی کاردانو فعال هستند، اما راه‌اندازی پروتکل‌های دیفای زمان زیادی به طول می‌انجامد چرا که توسعه‌دهندگان باید پروتکل‌های خود را پیش از ارائه نهایی آزمایش کنند تا از امنیت وجوه کاربران اطمینان حاصل شود.

دیفای در کاردانو مواردی چون وام‌دهی، فارمینگ و … را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد که همه بر اساس قراردادهای هوشمند مستقر در این شبکه ساخته خواهند شد. سرمایه‌گذاری EMURGO به زودی به بلاکچین کاردانو کمک می‌کند تا در بازار گسترده امور مالی غیرمتمرکز رشد کند. علاوه بر این، امکان رقابت با شبکه‌های بزرگی چون اتریوم، سولانا و الگورند را برای کاردانو فراهم می‌نماید.

EMURGO تقویت‌کننده پروژه‌های متمرکز بر کاردانو

در طول اجلاس کاردانو که اخیراً برگزار شد، شرکت EMURGO از تعدادی از سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در پروژه‌های متمرکز بر کاردانو در سراسر جهان رونمایی کرد. کن کداما (Ken Kodama)، مدیرعامل EMURGO اظهار داشت که این شرکت سرمایه‌گذاری‌های استراتژیکی را در پروژه‌هایی که درحال‌توسعه بر روی این اکوسیستم هستند انجام داده است. به گفته وی، این سرمایه‌گذاری‌ها در مرحله کشت ایده و برای تقویت توسعه زنجیره بلوکی کاردانو صورت گرفته است.

از جمله این پروژه‌ها می‌توان به ۳ مورد اشاره کرد. Adanian که یک مرکز رشد فناوری مستقر در آفریقا و متمرکز بر استارتاپ‌های کاردانو است، میلکومدا (Milkomeda) که یک ساید چین برای ارتباط کاردانو و دیگر پروتکل‌های لایه یک است و ADAVERSE که متمرکز بر استارتاپ‌های آفریقایی است.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا