متوسط استخراج

نگاهی به ماشین حساب استخراج اتریوم و بررسی سودآوری این ارز دیجیتال

ماشین حساب استخراج اتریوم به شما کمک میکند تا بتوانید مقدار سود خود از  اتریوم استخراج شده را محاسبه کنید. این ماشین حساب همه هزینه های مرتبط مانند سخت افزار، الکتریسیته و کارمزد ها را به حساب می آورد. برای دریافت دستورالعمل های مفصل در زمینه استفاده از آن با ما همراه باشید.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

دستورالعمل های مربوط به چگونگی استفاده از ماشین حساب استخراج اتریوم

 • میزان هش استخراج گر اتریومی که قصد استفاده از آن را دارید، وارد نمایید.
 • اطلاعات اضافی را که ممکن است داشته باشید مانند هزینه برق و استخر (اگر از طریق استخر استخراج می کنید) وارد نمایید. می توانید این اطلاعات را خالی بگذارید اما هر چه اطلاعات بیشتری وارد نمایید، نتایج دقیق تر خواهند بود.
 •  سود تخمینی شما زیر ماشین حساب به طور خودکار نمایش داده می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بر روی گزینه نمایش جزئیات (show details) کلیک کنید.

موارد زیر را به یاد داشته باشید

بعضی از مقادیر مانند نرخ صرافی و پاداش بلاک به طور خودکار و مطابق با آمار حال حاضر به روز رسانی می شوند. با این وجود هر کدام از این فیلد های خودکار را می توان به طور دستی ویرایش کرد تا سناریو های احتمالی را شبیه سازی کرد.

تخمین درآمد بر حسب دلار بر اساس نرخ صرافی در حال حاضر است که با گذر زمان تغییر پیدا می کند و اکثرا دلیل این امر نوسانات بالای اتریوم می باشد.

سود بر مبنای سختی حال حاضر برای استخراج است. سختی به مرور زمان می تواند تغییر کند و با توجه به تجربه های قبلی به مرور زمان این سختی بالا خواهد رفت.

آنچه که بدست می آورید، سود خالص نیست. شما باید هزینه سخت افزار استخراج خود و برق مصرفی و همچنین اگر لازم شود هزینه خنک سازی را نیز حساب کنید.

توضیح گزینه های ماشین حساب

 • عامل سختی: هر چه افراد بیشتری به استخراج اتریوم بپردازند، استراج اتریوم در واقع سخت تر خواهد شد. سختی استانداردی است که میزان سخت بودن استخراج را در حال حاضر اندازه می گیرد. این اطلاعات به طور اتوماتیک از شبکه اتریوم دریافت می شود و لازم نیست که آنها را تغییر دهید.
 • میزان هش: تعیین می کند که استخراج گر شما چقدر قدرتمند است. هر چه ماینر شما میزان هش بیشتری را بتواند تولید کند، پاداش استخراج شما بیشتر خواهد بود. معمولا می توان میزان هش یک ماینر خاص را از سازنده آن جویا شد.
 • پاداش بلاک اتریوم: یعنی هر بار که یک بلاک به طور موفقیت آمیز استخراج می شود، چه تعداد اتر توزیع می شود. این اطلاعات لحظه به لحظه به روز رسانی می شوند تا عرضه پول اتر در کنترل نگه داشته شود.
 • نرخ مبادله اتریوم به دلار: یعنی چند دلار برای یک اتریوم می توان دریافت کرد.
 • کارمزد های استخر: معمولا استخراج گران با همدیگر جمع می شوند و گروه هایی را تشکیل می دهند تا شانس موفقیت در استخراج را بالا ببرند. استخر کارمزد معینی از سود را دریافت می کند.
 • هزینه سخت افزار: یعنی مقدار هزینه ای که برای خرید سخت افزار استخراج اتریوم خود باید بپردازید.
 • انرژی: مقدار انرژی مصرفی مورد نظر است و این اطلاعات توسط سازنده سخت افزار باید در اختیار شما قرار بگیرد.
 • هزینه انرژی: به مقدار پولی که باید برای هر کیلووات برق در ساعت بر حسب دلار بپردازید، گفته می شود.

منبع
99bitcoins

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا