اخبار خارجی

مستند «اتریوم، بهشت بی‌کران» با حضور ویتالیک بوترین زمستان ۲۰۲۳ اکران می‌شود

مستند اتریوم، بهشت بی‌کران (Ethereum: The Infinite Garden) با حضور ویتالیک بوترین با نگاهی به تمام جزئیات این شبکه در زمستان ۲۰۲۳ اکران می‌شود. از آنجا که تامین بودجه ساخت این مستند فراتر از انتظارات پیش رفت جامعه کاربران حوزه رمز ارزها بی‌صبرانه منتظر نمایش آن خواهند بود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین‌تلگراف میزان سرمایه‌ای که برای ساخت این مستند در نظر گرفته شده ۷۵۰ اتر بوده است. اما طبق اعلام عوامل این پروژه در ۱۶ جولای، مبلغ جمع‌آوری شده برای این مستند که به‌ احتمال زیاد با نام «اتریوم: بهشت بی‌کران» (Ethereum: Infinite Garden) به بازار خواهد آمد، ۱۰۳۵.۹۶ ETH به ارزش ۱.۹ میلیون دلار است.

کمپینی برای تامین بودجه این فیلم در چهارشنبه گذشته کار خود را شروع کرد. این کمپین برای حمایت از تولید مستندی شخصیت‌محور و بررسی برنامه‌های خلاقانه بلاکچین اتریوم در دنیای واقعی، جامعه طرفداران پروپاقرص علاقه‌مندان، توسعه‌دهندگان و خالق اتریوم ویتالیک بوترین به وجود آمده است.

تا پایان روز جمعه این کمپین از طریق Mirror یک شبکه غیرمتمرکز مبتنی بر کریپتو، ۶۶۲ حامی پیدا کرد. عوامل پروژه می‌گویند:

ما از حمایت جامعه کاربران رمز ارزها حیرت‌زده شدیم. ما تنها در مدت سه روز از هدف‌مان جلو زدیم.

۹۵٪ از مبالغ جمع شده مستقیما صرف تولید فیلم خواهد شد. ۳٪ از کل سرمایه جمع شده نیز به Gitcoin برای حمایت از پروژه‌های متن‌‌باز اتریوم اختصاص داده می‌شود و ۲٪ باقی مانده دیگر به Carbonfund برای کاهش آلایندگی جهانی کربن اهدا می‌شود.

ایده بهشت بی‌کران را ایا میاگوچی (Aya Miyaguchi) از مدیران اجرایی بنیاد اتریوم پیشنهاد داده است. این اسم به این منظور انتخاب شده است که بلاکچین اتریوم را به‌عنوان اکوسیستم غیرمتمرکزی مانند یک باغ که خاک، گیاه و حشرات در آن وجود دارد، نشان دهد؛ نه سیستمی که توسط یک قدرت مرکزی اداره می‌شود.

تولیدکنندگان این پروژه اعلام کرده‌اند تعدادی توکن غیر قابل تعویض (NFT) از مستند Infinite Garden ساخته شده است. به هرکدام از سه پشتیبان مالی برتر در این کمپین یک توکن NFT اهدا شده است.

سه پشتیبان مالی برتر این پروژه، تعدادی NFT از Infinite Garden را که در قسمت آخر فیلم قرار می‌گیرد، به‌عنوان جایزه برنده خواهند شد.

توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) مستند اتریوم
توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) مستند اتریوم

این توکن‌های غیرقابل معاوضه توسط هنرمند دیجیتال Pplpleasr طراحی شده‌اند. او برای فیلم‌هایی مانند بتمن و سوپرمن، زن شگفت‌انگیز و پیشتازان فضا طراحی گرافیکی انجام داده است.

آیا شما نیز عضوی از جامعه طرفداران بلاکچین اتریوم هستید؟ دلیل حمایت خود از این شبکه را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا