اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار عمومی

پیشرفت تکنولوژی اتریوم مهم تر از افزایش قیمت اتر در بازار است!

جوزف لوبین، یکی از بنیان گذاران اتریوم اعلام کرد که این شرکت بر پیشرفت تکنولوژی اتریوم تمرکز بیشتری دارد و نوسانات این ارز در بازار در اولویت قرار ندارد.

جوزف لوبین در گفتگو با خبرگذاری CNBC اذعان داشت که:

برای مجموعه ما، پیشرفته کردن سیستم های تکنولوژی در شبکه تجارت دیجیتال نسبت به ارزش توکن ما در اولویت قرار دارد.

توکن اتر در دسامبر سال ۲۰۱۷ با افت شدیدی مواجه شد که کاهش اعتماد کاربرانش را به همراه داشت. اما لوبین علت این نوسان را هیجانات آنی سرمایه گذاران می داند. او همچنین بیان کرد که:

تیم ما با هدف پیشرفت زیرساختها و رفع مشکلات  سیستمی، شامل همه کاربران، طراحان نرم افزار و دیگر متخصصان عرصه تکنولوژی تشکیل شده است. توکن اتریوم با افزایش حجم کاربران و سرمایه گذاران از ارزش هر اتر ۲۰ الی ۲۵ سنت به مبلغ بسیار بالایی دست یافته و شرکت را در بهترین حالت خود قرار داده است. اما این پیشرفت برای ما کافی نیست و ما همچنان در جهت جلب رضایت کاربران تلاش می کنیم.

این ارز دیجیتالی در زمان اوج خود به مبلغ ۱۴۰۰ دلار رسید اما اکنون به ارزش ۴۵۰ دلار معامله می شود. در همین راستا لوبین اذغان داشت که کاهش ارزش این ارز لزوما ارتباطی با عدم اعتماد کاربران ندارد.

بر اساس بیانات لوبین، مهمترین مساله در روند رشد اتریوم بالا رفتن ارزش این توکن نیست بلکه رشد و نمو آن در جهان تکنولوژی و در خدمت گرفتن نوین ترین ابزارآلات پیشرفت است:

 ما در حال ورود به به یک دوران جدید برای افزایش مقیاس و بروزرسانی شبکه اتریوم هستیم. ما لایه دیگری به سیستم خود اضافه می‌کنیم. این لایه متشکل از زیربنایی اساسی برای کانالها، زنجیره های مکمل و استفاده از مکانیزم هایی چون پلاسما است که باعث می‌شود از طریق زنجیره های مکمل، تراکنشها با بالاترین سرعت ممکن، در حدود هزار تراکنش در یک ثانیه، صورت پذیرد. این لایه افزوده از طریق شبکه اولیه که نقش ایمن سازی سیستم را برعهده دارد کنترل می شود.

اخیرا شبکه ی اتریوم دچار معضلاتی از جمله تراکم بالای کاربران و تقاضای زیاد برای انجام تراکنشهای روزانه که خود بر میزان تمایل و اعتماد کاربران تاثیر بسزایی داشته، روبرو است. لازم به ذکر است، اگر تیم متخصصان این شرکت تمرکز لازم روی حل این مساله نداشته باشند فرصتی عالی برای رقبا ایجاد کرده اند تا آنها جایگزین این توکن پرطرفدار بشوند.

از آنجایی که تیم متخصصان اتریوم سخت در تلاش برای رفع این مشکل هستند، این امید را به همراه دارد تا اتریوم نه تنها جایگاه کنونی خود حفظ کند، بلکه رشد چشم گیری در آینده داشته باشد.

نظر شما چیست؟ آیا توکن اتریوم هم مانند زیرساخت خود رشد چشمگیری را تجربه خواهد کرد؟

منبع
cryptovest

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا