اخبار خارجی

معامله‌گران مطرح نسبت به سقوط قیمت اتریوم به ۱۷۰۰ دلار هشدار دادند

معامله‌گران هشدار داده‌اند که ممکن است قیمت اتر به ۱۷۰۰ دلار کاهش یابد و به دنبال آن، ریزش شدیدی در بازار آلتکوین‌ها رخ دهد و ساختار بازار صعودی تغییر کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، قیمت بیت کوین و اتر تحت تاثیر موج کنونی نوسان قیمت است و این شرایط باعث می‌شود که معامله‌گران پیش‌بینی و انتظارات کوتاه‌مدت خود را تغییر دهند. قیمت بیت کوین برای مدت اندکی به کمتر از ۴۰,۰۰۰ دلار رسید. اتر نیز نتوانست سطح حمایتی ۲۹۰۰ دلار را حفظ کند. در نتیجه احتمال کاهش قیمت رمز ارز ETH به ۲۵۰۰ دلار افزایش یافت.

اطلاعات تریدینگ ویو نشان می‌دهد که قیمت اتریوم در اوایل روز جاری نزدیک به سطح حمایتی ۲۹۰۰ دلار بود اما پس از آن، با موج فروش مواجه شد و قیمت آن به ۲۷۵۲ دلار کاهش یافت و اکنون این رمز ارز به قیمت ۲۸۱۸ دلار خرید و فروش می‌شود.

نمودار روزانه قیمت اتر
نمودار روزانه قیمت اتر (ETH/USDT)

در ادامه به نظر تحلیلگران درباره کاهش قیمت اتر و احتمال ریزش بیشتر قیمت به دلیل ادامه تنش‌های بین‌المللی می‌پردازیم.

مقصد بعدی اتریوم ممکن است قیمت ۱۷۰۰ دلار باشد

یکی از معامله‌گران رمزارز با اسم کاربری Crypto Tony در توییتر، شرایط اتر را مورد بررسی قرار داده است. وی نمودار زیر را منتشر کرده و درباره سطوح حمایتی و مقاومتی که باید مورد توجه قرار دهیم صحبت کرده است.

نمودار روزانه قیمت اتر
نمودار روزانه قیمت اتر (ETH/USD)

وی در این خصوص گفت:

به نظرم، قیمت ۳۹۰۰ دلار سطح بسیار مهمی است و معتقدم اگر اتر از این قیمت عبور کند، کف قیمت ثبت شده است. اما اگر نتواند به این قیمت دست یابد، هدف اصلی اتر ممکن است قیمت ۱۷۰۰ دلار باشد.

قیمت اتریوم در سطح مقاومتی بسیار مهم قرار دارد

یکی از تحلیلگران بازار با اسم مستعار IncomeSharks نظر خوش‌بینانه‌تری در خصوص نوسان قیمت روز جمعه داشته و نمودار زیر را منتشر کرده است که نشان می‌دهد ارز دیجیتال اتر در سطح مقاومتی بسیار مهمی قرار دارد.

نمودار اتریوم - تایم فریم ۴ ساعته
نمودار اتریوم – تایم فریم ۴ ساعته (ETH/USD)

وی در این خصوص گفت:

در حال حاضر اتر در سطح مقاومتی بسیار مهمی قرار دارد. از آنجایی که این سطح، صاف و بدون نوسان است، احتمال بسیار زیادی برای عبور از این سطح مقاومتی و افزایش قیمت وجود دارد. اگر روند قیمت صعودی شود، به نظرم شاهد قیمت ۲۹۰۰ الی ۳۰۰۰ دلار خواهیم بود.

روند کلان، کاهش قیمت بیشتر را نشان می‌دهد

یکی دیگر از معامله‌گران و تحلیلگران معروف به اسم پنتوشی (Pentoshi) در خصوص شرایط آتی اتر و بازار آلتکوین‌ها در صورتی که نتواند سطح کنونی را حفظ کند، اظهار نظر کرده است.

نمودار روزانه اتریوم
نمودار روزانه قیمت اتر (ETH/USD)

پنتوشی گفت:

به نظرم در این سطح، قدرت مقطعی وجود دارد زیرا کف قیمت حفظ شده است، اما به طور کل هم‌چنان شاهد ثبت سقف‌های پایینتر هستیم. اگر این کف قیمت از دست برود، اکثر آلتکوین‌ها با ریزش شدید مواجه می‌شوند.

در حال حاضر ارزش کل بازار رمزارز ۱.۸۳۲ تریلیون دلار و تسلط بیت کوین نیز ۴۱.۴٪ است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا