اخبار اتریوماخبار بلاکچین

اترماین سرویس جدید استیکینگ اتریوم خود را راه‌اندازی کرد

اترماین (Ethermine) بزرگترین استخر استخراج اتریوم، سرویس جدید سپرده‌گذاری (استیکینگ) اتر خود را راه‌اندازی کرده است. حداقل میزان سپرده‌گذاری برابر ۰.۱ ETH است و سود سالانه ۴.۴۳٪ برای سپرده‌گذاران تعیین شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، رویداد مرج شبکه اتریوم در اواسط سپتامبر (شهریور) به وقوع می‌پیوندد. با انجام این رویداد مکانیسم اجماع اتریوم از گواه اثبات کار به گواه اثبات سهام تغییر پیدا می‌کند. این بدان معنا خواهد بود که فرآیند استخراج اتریوم با استفاده از کارت‌های گرافیک به انتها می‌رسد و استیکینگ ETH جای آن را می‌گیرد.

مطابق گزارش پیشین میهن بلاکچین، استخر اترماین اعلام کرده بود پس از مرج دیگر از استخراج اتریوم به شیوه POW پشتیبانی نمی‌کند. حال اترماین از استخر سپرده‌گذاری اتر خود رونمایی کرده است. سود سالانه این استخر برابر ۴.۴۳٪ تعیین شده است و هر کاربر حداقل با داشتن مقدار ۰.۱ اتر (در حال حاضر معادل ۱۵۰ دلار) در این استخر سپرده‌گذاری کند. این استخر به کاربران این امکان را می‌دهد تا به طور جمعی اتر خود را استیک کنند و در ازای سپرده‌گذاری خود، سود کسب کنند. تاکنون این استخر توانسته است تعداد ۳۹۳ اتر به ارزش تقریبی ۶۲۶,۰۰۰ دلار را از سمت کاربران برای سپرده‌گذاری در این استخر جذب کند.

این در حالی است که هفته گذشته استخر انت پول که یکی از رقبای اترماین محسوب می‌شود اعلام کرده بود که به دلیل محافظت از دارایی‌های کاربران در برابر سانسور احتمالی شبکه اثبات سهام اتریوم استیکینگ اتریوم را انجام نخواهد داد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا