اخبار اتریوماخبار بلاکچین

پروژه فورک اتریوم، دومین نسخه ETHW Core را منتشر کرد

پروژه فورک اتریوم، EthereumPoW (ETHW)، اعلام کرد که ETHW Core دومین به‌روزرسانی کد را منتشر کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از 0xzx، با این به‌روزرسانی EIP-155 در کد بیس ETHW COre اعمال شده است و در نتیجه تمام تراکنش‌ها باید با شناسه زنجیره (Chain ID) امضا شوند. این اقدام از کاربران ETHW در برابر حملات اجرای مجدد از سوی شبکه اصلی اتریوم و دیگر فورک‌های آن محافظت می‌کند.

همچنین اعلام شد قابلیت فریز قرارداد به یک برنچ جدید Pull شده است و تمام یکپارچه‌سازی‌ها و تست‌های لازم روی آن انجام شده انجام شده است. اینکه آیا این ویژگی در نهایت به برنچ اصلی Pull میشود یا خیر، در جلسه اصلی شبکه EthereumPoW در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) تصمیم‌گیری خواهد شد.

نسخه اولیه ETHW Core که پیش‌تر منتشر شده بود؛ غیرفعال کردن بمب سختی، تغییر EIP-1559 و تنظیم سختی استخراج اولیه ETHW را شامل می‌شد. EthereumPoW همچنین اعلام کرد ETHW Core فناوری انجماد استخر نقدینگی را برای محافظت از دارایی‌های کاربران ارائه می‌کند و ۳ دسته از فهرست‌ انجماد را با مجموع ۱۲۱ قرارداد منتشر خواهد کرد.

این فورک از شبکه اتریوم که «اتریوم اثبات کار» یا «EthereumPoW» نام گرفته است توسط یک ماینر بزرگ چینی به نام چندلر گوئو (Chandler Guo) رهبری می‌شود. گوئو معتقد است که فورک به ماینرها اجازه می‎‌دهد تا پس از انتقال اتریوم به اجماع اثبات سهام پس از به‌روزرسانی Merge، به عملیات استخراج خود ادامه دهند. این فورک منجر به تشکیل دو بلاکچین می‌شود که هر کدام نسخه‌های خاص خود را از پروتکل‌ها و توکن‌های شبکه اتریوم خواهند داشت. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد ماجرای فورک اتریوم می‌توانید مطلب زیر را مطالعه کنید. همچنین برای درسترسی به کد بیس EthereumPoW می‌توانید گیت‌هاب این پروژه را بررسی کنید.

منبع
0xzx

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا