سرمایه گذاریمقالات

سرمایه گذاری اروپا در سال ۲۰۱۹ روی بلاک چین بیش از ۶۰۰ میلیون پوند!

بر طبق یافته های سازمان “راهنمای هزینه بلاک چین در سطح جهان هر شش ماه یکبار” برای نیمه اول ۲۰۱۸ که توسط IDC در فوریه منتشر شد، کل مقداری که اروپا در بلاک چین خرج خواهد کرد در سال ۲۰۱۹ بیش از ۶۰۵.۸ میلیون پوند خواهد بود.

اروپای غربی به تنهایی ۸۳ درصد از کل هزینه را پوشش خواهد داد و بنا به گزارش تحلیل ها اروپای مرکزی و شرقی ۱۷ درصد را پوشش خواهد داد. تا سال ۲۰۲۲ کل هزینه در اروپا با توجه به نرخ رشد مرکب سالانه ۷۳.۲ درصد، به ۲.۷۲ میلیارد پوند خواهد رسید.

ارتقای بلاک چین در اروپا

Carla La Croce تحلیل گر ارشد در زمینه بینش های مشتری و از تحلیل گران IDC ابراز داشت که: از لحاظ فناوری، خدمات آی تی مانند مشاوره، برون سپاری، گسترش و پشتیبانی و آموزش و تعلیم حدودا سبب ۶۳ درصد از این هزینه در اروپا در ۲۰۱۹ خواهد شد زیرا لازم است که بلاک چین ارتقا یابد و آمادگی تولید خود را ارائه دهد. کسب و کار ها نیز لازم است که یک چشم انداز دراز مدت استراتژیک از ابتکارات بلاک چینی جامع خود را تضمین کنند. علاقه به بلاک چین در میان صنایع زنجیره تامین در تعداد افزاینده ای از نمونه های کاربردی برای پیگیری محصولات مانند ریشه یابی و مدیریت کالا ها یا دارایی ها از غذا تا کالا های لوکس دیده شده است.

سوئیس و توسعه بلاک چین

وقتی که نوبت به سوئیس می رسد، شورای فدرال از قبل، مشاوره در زمینه انطباق قانون فدرال برای توسعه بلاک چین را شروع کرده است. همچنان که این سازمان در اوایل این ماه گزارش داد، هدف حل مشکلاتی است که برای برنامه های مبتنی بر فناوری دفتر کل توزیع شده مطرح است که در نهایت چارچوب قانون گذاری بهتری در سوئیس برای آنها فراهم شده است. همچنین مشخص شده که این شورا در جستجوی راه حل های قانونی است که تامین مالی تروریست و پول شویی را مسدود کند. انتظار می رود که این مشاوره تا ژوئن ادامه یابد.

منبع
blockchaintechnology-news

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا